Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowe piosenki The Subways na koncercie w Jarocinie!

27 Czerwca 2011

Jedną z gwiazd tegorocznego Festiwalu w Jarocinie (15-17 lipca) będzie zespół The Subways! Na oficjalnej stronie formacji pojawił się link pod którym można ściągnąć nowy, doskonały singiel grupy zatytułowany "It's A Party".

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Przebojowa piosenka bez wątpienia zabrzmi na żywo podczas występu Brytyjczyków w Jarocinie! W trakcie koncertu spodziewać można się także innych nowych numerów pochodzących z albumu "Money And Celebrity", którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku. Producentem albumu jest jeden z najwybitniejszych angielskich producentów wszech czasów - Stephen Street. To człowiek odpowiedzialny za brzmienie krążków między innymi legendarnych The Smiths czy formacji Blur.

Przypomnijmy, że tylko do końca czerwca można nabywać tańsze bilety oraz karnety na Festiwal w Jarocinie (15-17 lipca)!

Karnety kosztują 120 zł do końca czerwca oraz 130 zł od 1 lipca. Bilety jednodniowe kosztują 79 zł do końca czerwca oraz 89 zł od 1 lipca.

Wejściówki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Do tej pory sprzedano więcej karnetów na imprezę niż rok temu o tej samej porze!

W Jarocinie w tym roku pojawią się między innymi formacje Apocalyptica, Anti Flag, Bad Religion, The Subways, Dżem, Myslovitz czy Armia. Bilety oraz karnety w sprzedaży na patefon.pl, bilety24.pl, ticketpro.pl oraz eventim.pl, a także w Jarocińskim Ośrodku Kultury oraz punktach poznańskich: CIM, Rock Long Luck, Carton Shop oraz Gazeta Cafe.

Szczegóły na www.jarocinfestiwal.pl

Materiały prasowe - Go-Ahead / Marcin Szyszka

Tagi: jarocin festiwal, the subways
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.