Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Cieszanów Rock Festiwal - głosowanie!

2 Lipca 2011

Od 1 lipca do 31 lipca można głosować na zespoły które według Was powinny wystąpić na scenie głównej podczas Przeglądu Młodych Zespołów w ramach Cieszanów Rock Festiwal 2011.


Przypominamy, że spośród 9 kapel które dotarły do II rundy eliminacji tylko 3 które otrzymają największą liczbę głosów zagrają w Cieszanowie. Oddawajcie głosy na Waszych faworytów wchodząc w zakładkę przegląd kapel na stronie festiwalowej. Wszystko w Waszych rękach!

Uwaga!!! Rozpoczynamy lipcową promocję dotyczącą sprzedaży karnetów (bilety jednodniowe nie są nią objęte) na Cieszanów Rock Festiwal 2011. Do każdego karnetu zakupionego poprzez wpłatę pieniędzy na konto Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie dołączamy gratis fajną smycz z logo festiwalu wyprodukowaną w edycji limitowanej, której nie będzie w zwykłej sprzedaży! 1 karnet = 1 smycz. Promocja obejmuje również osoby które zakupiły karnety wpłacając pieniądze na konto w miesiącu czerwcu. Smycze będą do odebrania w kasach festiwalu wraz z zakupionymi karnetami. Uwaga! Promocja nie dotyczy karnetów zakupionych w punktach sprzedaży, tylko zakup poprzez wpłatę na konto. Liczba smyczy ograniczona! Zapraszamy do skorzystania z promocji która trwa do wyczerpania limitowanego nakładu smyczy.

Głosujcie na swoich faworytów. Na Festiwalu zagrają tylko TRZY zespoły z największą ilością głosów. Głosowanie trwa do 31 lipca!

1. Kuki Pau

2. Absynth

3. Nie Ma Wyjścia

4. Mechanism

5. K.O.D.

6. Pigs Like Pigeons

7. Colt Headed Dog

8. Biopsy

9. Łagodna Pianka

RockMagazyn.pl jest patronem medialnym Cieszanów Rock Festiwal.

Materiały prasowe - Echo / Marcin Szyszka

Tagi: cieszanów rock festiwal
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.