Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Luxtorpeda w Jarocinie w miejsce The Subways!

13 Lipca 2011

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od organizatora koncert The Subways na Festiwalu w Jarocinie (15-17 lipca) nie odbędzie się.


Wokalista formacji Billy Lunn zachorował - ma zapalenie gardła. W oficjalnym komunikacie nadesłanym przez menedżera zespołu czytamy: "The Subways nie wystąpią w Strasbourgu 15 lipca oraz w Jarocinie 17 lipca. Billy Lunn ma chore gardło i lekarz nakazał mu odpoczynek. Wokalista nie tylko nie może śpiewać, ale nawet mówić. Na szczęście nie ma to związku z wcześniejszymi problemami Billy'ego z wokalem.". Grupa The Subways wróci jednak do Polski na koncerty klubowe w październiku. *

*W miejsce The Subways w Jarocinie pojawi się grupa Luxtorbeda. Sami o sobie piszą: "LUXTORPEDA to z jednej strony solowy projekt LITZY, z drugiej - nowy zespół czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w wielu wspólnych projektach: LITZY, KRZYŻYKA, KMIETY i DRĘŻMAKA. Projekt solowy - bo powstał z inicjatywy LITZY, z jego niezaspokojonej potrzeby czadowego grania, on jest wokalistą, autorem tekstów i mózgiem operacji, jednocześnie zespół - bo razem gramy i tworzymy. Z początkiem marca 2011 do LUXTORPEDY dołączył HANS - wspomagający wokalnie i tekstowo LITZĘ. Z HANSEM w składzie LUXTORPEDA wydała 9 maja 2011 swój debiutancki album."

Wciąż można kupować bilety oraz karnety na Jarocin. Są dostępne w punktach w Poznaniu (CIM, Carton Shop, Rock Long Luck, Gazeta Cafe), w Jarocińskim Ośrodku Kultury oraz na w punktach Eventimu oraz Ticketpro (pełna lista - http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html <http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html>). Sprzedaż prowadzona będzie także w kasach przed terenem Festiwalu, już od czwartku.

Serdecznie zapraszamy!

Materiały prasowe - Go Ahead / Marcin Szyszka

Tagi: jarocin festiwal
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.