Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Kolejni artyści Coke Live Music Festival

15 Lipca 2011

Znamy kolejnych wykonawców Coke Live Music Festival. Na scenach festiwalu zaprezentują się zespoły, zarówne te już dobrze znane melomanom, jak i dopiero budujące swoją koncertową reputację.


Coś dla siebie znajdą fani reggae'owych i etnicznych inspiracji - na festiwalu zagrają Pablopavo i Ludziki oraz Gooral. Wielbicieli stylistyki lat 80. ucieszą na pewno konncerty Fonovel i Popkultury. Z kolei apetyt fanów melodyjnego indie rocka zaspokoi występ Out of Tune. Dla fanów hip - hopu wydarzeniem będzie występ świeżego projektu uznanych polskich reprezentantów tego gatunku - Parias. Po raz pierwszy pokazać się tak szerokiej publiczności będzie miał okazję zwycięzca konkursu Coke Live Fresh Noise - zespół Vallium, który spodoba się miłośnikom nowej rockowej klasyki - grunge'u i nu-metalu

Do zobaczenia za pięć tygodni na Coke Live Music Festival.

Out of Tune
Muzyka Out of Tune to połączenie elektroniki, alternatywnego rocka i brzmień progresywnych. Występowali też jako support na polskich koncertach Junior Boys, Robots In Disguise czy The Futureheads. W listopadzie zeszłego roku ukazała się druga płyta zespołu, której producentem został Krystian Wołowski (D4D). Album "Lights so Bright" przedstawia zupełnie nową, zaskakującą odsłonę Out of Tune.

Fonovel
Po doskonale przyjętym występie na Heineken Open'er, Fonovel ponownie zelektryzuje festiwalową publiczność dynamicznymi kompozycjami, odnoszącymi się do analogowego brzmienia lat 70 - tych i 80-tych. Muzyka zespołu łączy w sobie elementy elektro i punkrocka.

Pablopavo i Ludziki
Pablopavo smak rozgłosu poznał, występując w zespole Vavamuffin i kolektywie Zjednoczenie sound system. W 2009 r. wydał pierwszą solową płytę pod szyldem Pablopavo i Ludziki. Nowy album formacji, "10 Piosenek", ukazał się w marcu tego roku.

Popkultura
Popkultura, choć nie proponuje rewolucji, tworzy muzykę z charakterem i duszą. Nawiązując do lat osiemdziesiątych, przenosi magiczny świat kiepsko brzmiących syntezatorów w XXI wiek.

Parias
Parias to projekt hip-hopowy, stworzony z inicjatywy trzech warszawskich muzyków - znanych z Molesty Ewenement Włodiego i Pelsona oraz Eldo. Swoją pierwszą płytę wydał w marcu tego roku.

Gooral
Gooral to producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i drum and bass z góralszczyzną. Wielki wpływ na twórczość Goorala miało miejsce, z którego pochodzi - Bielsko-Biała. Debiutancka płyta Goorala o nazwie ETHNO ELECTRO ma podsumować, a zarazem ukazać na nowo przestrzeń muzyczną, w której artysta porusza się aktywnie od 2001 roku. W nowym projekcie można usłyszeć m.in. górali, muzyków klasycznych i jazzmanów.

Vallium
Rockowe brzmienie grupy inspirowane jest głównie grunge'm i nu-metalem, choć znaczny wpływ miała na zespół również muzyka lat 70-tych. Ostatnio muzyków zafascynowała także muzyka etno, co zaowocowało wykorzystaniem nietypowych instrumentów, jak wietnamska drumla Dan Moi czy indyjska tambura.

Agencja Alter Art/ MaggieS

Tagi: cole live music festival
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.