Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


NECKBREAKER'S BALL IV - GURD zamiast DEATH ANGEL, nowy klip DARK TRANQUILLITY!

21 Lipca 2011

W składzie jedynego polskiego przystanku jesiennej europejskiej trasy NECKBREAKER'S BALL IV, który odbędzie się w warszawskim klubie Progresja w czw. 17 listopada 2011 r. zaszła mała zmiana - po niej skład przedstawia się następująco: DARK TRANQUILLITY (Szwecja), ELUVEITIE (Szwajcaria), VARG (Niemcy), MERCENARY (Dania), GURD (Szwajcaria), OMNIUM GATHERUM (Finlandia).


Udziału w trasie nie wezmą zapowiadani wcześniej DEATH ANGEL (Stany Zjednoczone), która to grupa postanowiła dołączyć do składu zaplanowanej na jesień amerykańskiej trasy wraz z TESTAMENT, OVERKILL i ANTHRAX. Ich miejsce w składzie zajmą krajanie ELUVEITIE, tzn. thrashowi Szwajcarzy GURD, promujący swoją nową płytę "Never Fail", która ukaże się pod koniec października br. nakładem NoiseArt Records. Na profilu FB zespołu można już posłuchać tytułowego utworu z tego wydawnictwa.
www.facebook.com/gurdmusic?sk=app_178091127385

DARK TRANQUILLITY, legendarni współtwórcy tzw. szkoły goeteborgskiej melodyjnego death metalu, poprzednio zagrali w Polsce w 2002 r. Ostatnim wydawnictwem zespołu, jakie pojawiło się na rynku, jest płyta pt. "We Are the Void" z początku 2010 r. Pochodzi z niej m.in. piosenka pt. "Iridium", do której niesamowity, klimatyczny teledysk właśnie pojawił się na YouTube.
www.youtube.com/watch?v=vzVDt1xYFsM


NECKBREAKER'S BALL IV
czw. 17 listopada 2011 r.
Progresja, ul. Sylwestra Kaliskiego 15a, 01-476 Warszawa
wstęp: 17:00, start: 18:00

bilety: 99 PLN w przedsprzedaży, 120 PLN w dniu koncertu, dostępne w sieci Eventim i ich placówkach w całej Polsce (pełna lista tych miejsc na Eventim.pl), np. Media Markt, Saturn, EMPiK, a także w klubie Progresja

organizator: Agencja MA-IN
promocja: Fantom Media

Materiały prasowe - Fantom Media / Marcin Szyszka

Tagi: neckbreaker's ball iv , gurd, death angel,dark tranquillity
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.