Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


George Michael w POLSCE!!! 'Symphonica' The Orchestral Tour!

22 Lipca 2011

W dniu 17 września 2011 roku, wraz z wyjątkowo spektakularnym widowiskiem, nastąpi oficjalne otwarcie nowego Stadionu Miejskiego we Wrocławiu! "Symphonica" to powrót George'a Michael'a do Polski.

fot. Caroline True
fot. Caroline True

Jedna z największych gwiazd brytyjskiej muzyki pop - autor piosenek i najbardziej uwielbiany artysta, George Michael po raz pierwszy w zupełnie nowej trasie koncertowej. Jedna z największych gwiazd brytyjskiej muzyki pop - autor piosenek i najbardziej uwielbiany artysta, George Michael po raz pierwszy w zupełnie nowej trasie koncertowej. Piosenkarz zaśpiewa nie tylko swoje najbardziej znane utwory, ale także wykona covery ulubionych piosenek w nowej aranżacji towarzyszącej George'owi Michael'owi orkiestry.

To bez wątpienia nadal George Michael, ale w zupełnie nowej odsłonie. Wszystkie aranżację będą specjalnie przygotowane na to niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się na Stadionie we Wrocławiu. Te nowe, klasyczne wersje odsłonią fanom Georga Michael'a wiele innych dźwięków i warstw w każdej z wykonywanych piosenek. To będzie najlepszy repertuar George'a Michael'a, ale w wersji, jakiej dotąd nie mieliśmy okazji usłyszeć. Symphonica jest również nowym muzycznym kierunkiem dla artysty oraz spełnieniem ambicji aby wykonać własne hity, takie jak "Faith", "Freedom" czy "Careless Whisper" w klasycznej aranżacji.

Wyjątkowy wieczór otwarcia Stadionu Miejskiego we Wrocławiu gwarantuje niepowtarzalne wrażenia, fajerwerki emocji, jedyną w swoim rodzaju muzyczną eksplozję - to będzie niezapomniana noc!


Organizatorem koncertu jest firma:

SMG Polska Sp. z o.o.
ul. Włodkowica 10/17
50-072 Wrocław

tel. + 48 71 77 17 253
fax + 48 71 79 48 152
www.smg-polska.pl
www.smg-world.com

Sony Music Entertainment/ MaggieS

Tagi: george michael
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.