Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Junior Boys dwukrotnie wystąpią w Polsce!

27 Lipca 2011

Z przyjemnością informujemy, iż mistrzowie elektro-popu, formacja Junior Boys wystąpi dwukrotnie w Polsce!

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Kanadyjczycy zagrają 3 grudnia w warszawskiej Stodole i dzień później w poznańskim SQ (koncert organizowany przez agencję Automatik/5am Independent Artists)

Najnowszy, wydany nakładem Domino/Isound Labels album grupy "It's All True" nie pozostawia złudzeń, że duet Greenspan - Didemus to absolutna czołówka światowego synth-popu! Entuzjastycznie przyjęty przez media krążek Kanadyjczycy promować będą imponujących rozmiarów trasą, w ramach której odwiedzą także Polskę.

"It's All True" w niezwykły sposób łączy fascynacje popem lat 80-tych, kulturę Dalekiego Wschodu i filmy Orsona Wellesa. Już w otwierającym album "Itchy Fingers" Kanadyjczycy kapitalnie łączą echa wschodniej egzotyki z tanecznym pulsem (szkoła Duran Duran), z kolei drugi na płycie "Playtime" to piękny, wolny romantyczny song z nostalgicznym klimatem, którego nie powstydziliby się Roxy Music z okresu "Avalon". Oczywiście inspiracje kanonem lat 80-tych zbalansowane są tu super-nowoczesną produkcją i podane z niezwykłym smakiem - tylko Junior Boys potrafią tak doskonale wyważyć balans pomiędzy tanecznym potencjałem a melancholią! Czwartą w dorobku grupy płytę wieńczy 9-minutowy hymn "Banana Ripple", jedna z najwspanialszych piosenek autorstwa duetu.

Serdecznie zapraszamy!

Materiały prasowe - Go-Ahead / Marcin Szyszka

Tagi: junior boys
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.