Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


The Wombats na jedynym koncercie w Polsce!

1 Sierpnia 2011

Go-Ahead zaprasza na jedyny jesienny koncert formacji The Wombats w Polsce! Zespół zagra 28 listopada w warszawskiej Stodole. Wkrótce do sprzedaży trafią bilety na to wydarzenie.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

The Wombats to trio z Liverpoolu, które wystąpiło na tegorocznej edycji Open'er Festival. Jesienią powrócą promować swoją najnowszą płytę "This Modern Glitch".

W skład zespołu wchodzą wokalista Matthew Murphy, gitarzysta Tord Overland-Knudsen i perkusista Dan Haggis. Członkowie zespołu znają się ze studiów w Paul McCartney's Liverpool Institute for Performing Arts, dzięki tej szkole otrzymali szansę zagrania przed 20-tysięczną publicznością w Chinach.

The Wombats zadebiutowali cztery lata temu albumem "A Guide to Love, Loss & Desperation", który sprzedał się w ponad trzystu tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną. Ponadto utwór "Let's Dance To Joy Division" został nagrodzony w 2008 roku przez NME w kategorii Best Dancefloor Filler.

Najnowsze wydawnictwo The Wombats, album "This Modern Glitch" promowane jest przez świetne single "Tokyo (Vampires & Wolves)", "Anti-D" oraz "Jump Into the Fog".

Muzyka The Wombats to taneczne, energetyczne pop-rockowe brzmienia, które świetnie sprawdzają się zarówno jako radiowe przeboje, jak i na żywo.

Zapraszamy na koncert!

Materiały prasowe - Go-Ahead / Marcin Szyszka

Tagi: the wombats
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.