Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Artillery wyrusza w trasę - koncerty również w Polsce

25 Sierpnia 2011

Duńska formacja Artillery nie próżnuje. W ramach promocji swojego ostatniego albumu "My Blood", wyrusza jesienią na trasę koncertową, która nie ominie również Polski.


Zaplanowano trzy koncerty w terminach: 06.10.2011 Katowice - Mega Club, 08.10.2011 Wroclaw - Firlej, 09.10.2011 Warszawa - Progresja.

Przypomnijmy, że album "My Blood" trafił do sprzedaży w marcu br. Następca płyty "When Death Comes" z 2009 roku, potwierdził znakomitą formę tej jednej z najważniejszych thrash metalowych formacji. Album zebrał doskonałe recenzje na całym świecie czego przykładem może być fragment jednej z nich: "Artillery zdecydowanie sprzedali duszę diabłu. Zespół i jego członkowie zdają się przeżywać drugą młodość. Jak inaczej można wytłumaczyć fakt, że otwierają album niesamowitym, 7,5 minutowym nagraniem "Mi Sangre (The Blood Song)", które jest znakomitym przykładem tego jak powinno się grać thrash metal. A utwór ten jest tylko przedsmakiem, ponieważ to co po nim następuje można opisać jako istne 'rozpętanie piekła'." (Behing The Veil, Grecja).

"My Blood" zawiera 11 rewelacyjnych utworów nagranych pomiędzy listopadem 2010 a styczniem 2011 w Medley Studios w Danii. Płytę promuje teledysk "Warrior Blood" a obejrzeć go można w serwisie YouTube. Gitarzysta Michael Stützer tak mówi o nowym materiale: "Dźwięk na płycie jest nieco cięższy niż to było w przypadku 'When Death Comes'. Muzyka jest połączeniem brzmienia naszych poprzednich płyt 'When Death Comes', 'By Inheritance' z delikatnym muśnięciem tego co słyszeliście na 'Terror squad' i 'Fear of tomorrow' oraz kilku orientalnych smaczków."

Album dostępny jest w dwóch wersjach: standardowym wydaniu CD oraz limitowanej wersji CD Digipak z dwoma dodatkowymi utworami.


Artillery - "My Blood"

Lista utworów:

1. Mi Sangre (The Blood Song)
2. Monster
3. Dark Days
4. Death Is An Illusion
5. Ain´t Giving In
6. Prelude To Madness
7. Thrasher
8. Warrior Blood
9. Concealed In The Dark
10. End Of Eternity
11. The Great

Bonus tracks (ltd. digipak only):
12. Show Your Hate 2011
13. Eternal War 2011

Metal Mind Productions/ MaggieS

Tagi: artillery
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.