Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowy album Lunatic Soul - "Impressions" już jesienią!

1 Września 2011

Już 10 października, dzięki brytyjskiej wytwórni Kscope, będzie miała swoją premierę najnowsza płyta projektu Lunatic Soul, którego sprawcą jest Mariusz Duda - wokalista i muzyk Riverside.


"Impressions" to, jak mówi autor, suplement do pierwszego i drugiego albumu w postaci ośmiu instrumentalnych kompozycji nawiązujacych stylistycznie do czarno-białego dyptyku.

"To pomysły, które nie zostały zarejestrowane podczas poprzednich sesji, nieodbiegajace poziomem od wcześniejszych nagrań. Tak się złożylo, że w tym roku znalazłem trochę czasu na ponowne wejscie do studia i ukończenie tego, czego nie udało mi się wcześniej ukończyć, oraz stworzenie zupełnie nowych muzycznych pejzaży. Utwory są tylko instrumentalne, dzięki czemu całe wydawnictwo ma zupełnie inny charakter. Początkowo pomysł był taki, żeby zrobić z tego strony B czarnej i białej płyty przy okazji ich wznowień, ale udało się stworzyć na tyle ciekawą i oryginalną muzyczną kombinację, posiadajacą swój własny charakter, że należało się tym kompozycjom oddzielne wydawnictwo. Zawsze chciałem nagrać tylko instrumentalną płytę i dawno już nie byłem tak zadowolony z efektu końcowego, jak teraz. Liczę, że płyta, choć krótka, dostarczy wielu pozytywnych wrażeń."

"Impressions" będzie trwało 40 minut i ukaże sie zarówno na płycie winylowej, jak i w wersji kompaktowej. Warto zaznaczyć, że do wersji kompaktowej do całosci dodane zostaną dwa remiksy do utworów "Gravestone Hill" i "Summerland" autorstwa współpracujacych z Mariuszem Magdy i Roberta Srzednickich. Szatą graficzną zajął się współpracujacy z Riverside Travis Smith.

Płyta ukaże sie tylko za pośrednictwem wytwórni Kscope i będzie dystrybuowana w Polsce.

Już niedługo będzie można usłyszec muzyczny teaser z nowej płyty oraz nową kompozycję, o czym poinformujemy niebawem!


Lunatic Soul - Impressions - tracklista:

1. Impression I
2. Impression II
3. Impression III
4. Impression IV
5. Impression V
6. Impression VI
7. Impression VII
8. Impression VIII
9. Gravestone Hill (remix)
10. Summerland (remix)

Fantom Media/ MaggieS

Tagi: lunatic soul
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.