Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Caro Emerald - jedyny koncert w Polsce już 28 listopada!

12 Września 2011

Caro Emerald - jej debiutancka płyta "Deleted Scenes From The Cutting Room" stała się multiplatynowa w większości krajów europejskich, w tym również w Polsce.


Przez wiele tygodni album nie schodził z list przebojów. Szczyty list przebojów okupował również największy hit Caro - "A Night Like This".

Próbkę umiejętności koncertowych Caro można było zobaczyć w 12 edycji Tańca z Gwiazdami. Teraz polska publiczność, która pokochała Caro i jej niezwykły głos, będzie miała szansę obejrzenia i wysłuchania jej pełnego koncertu. Już 28 listopada 2011, na Torwarze w Warszawie odbędzie się jedyny w Polsce koncert Caro.

Największą muzyczną fascynacją Caro Emerald jest muzyka lat 40-tych i 50-tych. Słychać to w jej kompozycjach, mimo, że jej muzyka brzmi świeżo i nowocześnie. Piosenki Caro łączą w sobie tango, swingowe melodie, taneczny jazz, rytmy mambo, ale podane są w nowoczesny sposób. Chwytliwe kompozycje i pomysłowa produkcja sprawiają, że Caro Emerald jest jedną z najciekawszych artystek ostatnich lat.

Kariera Caro rozpoczęła się dość gwałtownie, w rodzimej Holandii. Po występie z debiutanckim singlem "Back It Up" w lokalnej stacji telewizyjnej w Amsterdamie, widzowie zasypali stację mailami i telefonami z prośbą o powtórkę. Melodyjny utwór w wykonaniu uroczej wokalistki wywołał ogromne zamieszanie. Singiel niespodziewanie stał się olbrzymim przebojem w Holandii, gdzie przez wiele tygodni utrzymywał się na listach przebojów. Kolejny utwór z płyty - "A Night Like This" ugruntował sukces Caro plasując się na szczycie list sprzedaży. Utwór został wykorzystany w kampanii reklamowej Martini.
"Deleted Scenes From The Cutting Room" to filmowy album. Oddaje to szata graficzna wydawnictwa. Piosenki podejmują uniwersalne tematy: miłość, lojalność, pożądanie, niewierność. To historia młodej kobiety żyjącej w latach 50-tych zilustrowana za pomocą muzyki i pełnych wyobraźni tekstów odnoszących się do kina tamtych lat.


Jedyny koncert w Polsce: Warszawa, Torwar, 28 listopada 2011.

Bilety od 189 zł dostępne są na stronie www.eventim.pl

Materiały prasowe - MJM Music PL / Marcin Szyszka

Tagi: caro emerald
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.