Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Lunatic Soul "Impressions" - posłuchaj fragmentów nowej płyty!

24 Września 2011

Już 10 października 2011 r. będzie miała swoją premierę najnowsza płyta Lunatic Soul - projektu, za którym stoi Mariusz Duda (Riverside) - zatytułowana "Impressions".


Płyta ta, jak mówi autor projektu, jest instrumentalnym suplementem do wydanego w 2008 r. czarnego albumu i wydanego w 2010 albumu białego. Miło nam poinformować, że na profilu Soundcloud można już posłuchać jej fragmentów - http://soundcloud.com/mariusz-duda/lunatic-soul-impressions

"Impressions" to 8 nowych premierowych kompozycji plus dwa remiksy do utworów "Summerland" i "Gravestone Hill". Wydawcą albumu, tak samo jak poprzednich, jest brytyjska wytwórnia Kscope znana z wydawnictw takich zespołów jak Porcupine Tree, Anathema czy Ulver. Dystrybucją w Polsce zajmuje się firma Mystic Production.

Szatą graficzną nowego albumu Lunatic Soul zajął się współpracujący między innymi z Opeth czy Riverside Travis Smith. "Impressions" ukaże się zarówno na winylu, jak i w wersji kompaktowej. Zamówień przedpremierowych można dokonywać już teraz na stronie:
http://www.burningshed.com/store/kscope/collection/287/

Fantom Media/ MaggieS

Tagi: lunatic soul
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.