Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BULLDOZER dziękuje Polskim fanom i zapowiada koncertowy album!

3 Października 2011

BULLDOZER, włoska legenda trash/black metalu zagrała w pierwszej połowie września 9 koncertów w Polsce zyskując grono nowych fanów.


Przypomnijmy, był to pierwszy przyjazd do Polski od listopada 1989 kiedy to zespół wystąpił w Zabrzu rejestrując przy okazji koncertowy album wydany rok później pod tytułem "Alive... In Poland".

Mimo długiej przerwy w działalności zespół zaprezentował się w znakomitej formie z ciekawą scenografią i zagrał wszystkie 9 koncertów z niesamowitym zaangażowaniem. Oliwy do ognia dolewali bezlitośnie Azarath, Witchmaster i Deus Mortem którzy wystąpili przed Bulldozer.

Otrzymaliśmy niedawno komentarz i podziękowania od lidera i wokalisty Bulldozer - AC Wilda:

"Z naszym przyjazdem do Polski po raz pierwszy od 1989 roku wiązały się silne emocje. Spotkałem kilku fanów, którzy byli na tym pamiętnym koncercie 22 lata temu w Zabrzu. Ale było też wielu młodych - jak widać nasza muzyka nie jest dla konkretnego pokolenia, ale dla wszystkich szalonych maniaków metalu. Podczas tych 9 koncertów graliśmy mnóstwo starego materiału starając się podtrzymać oryginalnego ducha muzyki Bulldozer. Widząc reakcje fanów, wiem że nam się udało. Bardzo cieszę się z odbioru naszej muzyki w Polsce, która jest dla nas jakby drugą ojczyzną. Wyjątkowo podobały mi się występy wszystkich zespołów, które grały razem z nami - szczególny szacunek dla Inferno i jego kolegów - bawiliśmy się świetnie. W ostatni wieczór odwiedził nas również Nergal - było nam bardzo miło spotkać się z nim i zobaczyć go w takiej kondycji. I na koniec wielkie podziękowania dla ekipy Witching Hour - to wy daliście nam możliwość powrotu do Polski i spędzenia tych 9 fantastycznych dni. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich - AC Wild"

Zespół rejestrował na tej trasie swoje występy i zapowiada wydanie albumu koncertowego nagranego właśnie w Polsce. Płyta ukaże się w przyszłym roku nakładem Witching Hour Productions.

Fantom Media/ MaggieS

Tagi: bulldozer
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.