Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Krzysztof Krawczyk - wielki jubileuszowy Koncert w Warszawie!

7 Października 2011

Z okazji 45-lecia dorobku artystycznego Krzysztof Krawczyk wystąpi z zespołem Trubadurzy na koncercie jubileuszowym, który odbędzie się 27 listopada w Sali Kongresowej.


Uwielbiany przez wiele pokoleń Krzysztof Krawczyk to najbardziej znany polski artysta ostatniego pięćdziesięciolecia. Obdarzony charakterystycznym barytonem wokalista i kompozytor, obsypywany nagrodami muzycznymi. Autor takich przebojów jak "Parostatek", "Rysunek na szkle", "Jak minął dzień", "Pamiętam Ciebie z tamtych lat", "Mój przyjacielu".

Początki Krzysztofa Krawczyka z Trubadurami sięgają lat 60. Od tamtej pory artyści nagrali kilkanaście płyt, zagrali kilka tysięcy
koncertów w kraju i na świecie. Kilka lat później Krzysztof Krawczyk postanowił rozpocząć karierę solową, ale specjalnie dla fanów powraca z zespołem, aby na jednej scenie zagrać jubileuszowy koncert z okazji 45-lecia dorobku artystycznego!

27 listopada podczas występu usłyszymy największe przeboje Krzysztofa Krawczyka i Trubadurów, m.in. "Znamy się tylko z widzenia", "Cóż wiemy o miłości", "Tam gdzie szumi młody las!"

27 listopada 2011 r. - Sala Kongresowa, WARSZAWA
BILETY - Salony EMPIK i <http://www.makroconcert.pl> www.makroconcert.pl

Agencja Makroconcert/ MaggieS

Tagi: krzysztof krawczyk, trubadurzy
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.