Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


PEPSI ROCKS! presents Royal Republic

10 Października 2011

Już jutro, 11 października, podczas kolejnego koncertu z cyklu Pepsi Rocks! w Hard Rock Cafe Warsaw, na scenie zobaczymy grupę Royal Republic ze Szwecji.

fot. Nina Stiller
fot. Nina Stiller

Formacja znana z utworów takich jak "Tommy-Gun", "Underwear" czy "Full Steam Spacemachine" zaserwuje publiczności potężną dawkę znakomitego, energetyzującego rocka.

"Chcemy uszczęśliwiać ludzi, sprawić żeby dobrze się bawili i może też by się trochę rozochocili..." - piszą sami o sobie. Chłopacy gwarantują porcję dobrej rozrywki znanej publiczności z ich koncertów z CKY czy Biffy Clairo.

Royal Republic to wokalista Adam Grahn, gitarzysta Hannes Irengard, Jonas Almén na gitarze basowej oraz perkusista Per Andreasson prosto ze Szwecji. Przyznają się oni do muzycznych wpływów sięgających takich grup jak the Hives, Danko Jones czy Metallica, inspiracją jest dla nich również Bob Dylan, Norah Jones, a nawet muzyka filmowa czy klasyczna. A może także w pewnym stopniu black metal.

Te wpływy składają się na wysokiej jakości kompozycję, która odzwierciedla siłę i wspaniałość płyty "We Are The Royal". Czerwony dywan rozwijany jest ze wściekłym kawałkiem "The Royal". Muzyczna podróż trwa przez miażdżący "Walking Down The line" oraz bezlitosny lecz chwytliwy "Full Steam Spacemachine" i kończy się na "OIOIOI" - szwedzkim przekleństwie.

Royal Republic serwują słuchaczom dobrze podaną porcję rocka, który wpada w ucho i porywa. Zapraszamy do republiki rock ‘n' rolla z Royal Republic!

Oficjalny film promujący koncert: http://vimeo.com/28499669

Data: 11.10.2011
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 20:30
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia w sieciach Eventim ( http://www.eventim.pl ) oraz Ticketpro ( http://www.ticketpro.pl ).

Więcej informacji, filmy i zdjęcia z koncertów Pepsi Rocks!, a także głosowanie na najlepszy zespół w ramach konkursu Pepsi Rock Battlefield 2011 znajdziesz na http://www.pepsirocks.pl .

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Agencja PLEJ/ MaggieS

Tagi: royal republic
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.