Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Józef Skrzek i Steve Schroyder wystąpią na El-Eminence Fest.

11 Października 2011

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od spotkania z muzyką elektroniczną w warszawskiej Stodole. 30 października podczas El-Eminence Fest poza Władysławem Komendarkiem, Agressivą 69 i Omni na scenie pojawi się Józef Skrzek i Steve Schroyder.


Józef Skrzek i Steve Schroyder mieli już okazję współpracować ze sobą. Ich ostatni wspólny występ miał miejsce podczas festiwalu Electronic Circus, a koncert w Warszawie będzie debiutem obu muzyków w stolicy. Józef Skrzek tak wspomina początki znajomości z byłym muzykiem Tangerine Dream:

Poznaliśmy się ze Stevem na początku XXI wieku...Zaprzyjaźniliśmy się na Wyspie Gomera podczas Festiwalu Ricochet Gathering. To była wyjątkowa sytuacja, wtedy wspólnie zagraliśmy z falami Oceanu Atlantyckiego... Mikrofon w butelce zanurzonej w Oceanie, a my wysoko na Twierdzy muzykujemy jak samotni Żeglarze...
Potem Toskania, Góry Skaliste w Yellowstone, Berlin, wreszcie Festiwal w Planetarium Śląskim "Schody do Nieba". 1 października 2011 zagraliśmy na Festiwalu "Electronik Circus" w Gudersloh razem z Alien Voices Kolja i Felix. Rozumiemy się ze Steven znakomicie. On również fascynuje się church organ i poszukuje Brzmień w Przestrzeniach Natury. Koncert warszawski na festiwalu El- Eminence będzie naszym premierowym w Stolicy.

Władysław Komendarek, który również weźmie udział w El-Eminence, świętuje dzisiaj premierę swojego nowego krążka. "Przestrzenie przeszłości" to dwupłytowe wydawnictwo zawierające najlepsze kompozycje muzyka. Podczas festiwalu Komendarek zaprezentuje materiał z nowego albumu. Zapraszamy.

Metal Mind Productions prezentuje

EL-EMINENCE FEST - Festiwal Muzyki Elektronicznej

Józef Skrzek
Steve Schroyder (ex Tangerine Dream)
Władysław Komendarek
Omni (feat. OME "tOMEk Beksiński")
Agressiva 69

30.10.2011 - Warszawa, Stodoła, godz. 17.00
Otwarcie bram godz. 16.00

Ceny biletów:
80 zł w przedsprzedaży.
90 zł w dniu koncertu.

Bilety w sprzedaży już wkrótce na:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel 032/205 25 00 (wew 101), e-mail: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl

Metal Mind Productions/ MaggieS

Tagi: el-eminence fest
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.