Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


HURTS wydają reedycję swojego "Szczęścia"

14 Października 2011

Za nami poznański koncert Hurts ale to nie koniec niespodzianek dla fanów hitów "Wonderful Life" czy "Stay". Ostatniego dnia października do sklepów trafi reedycja multiplatynowego krążka "Happiness" wzbogacone o nowe utwory i koncertowe DVD.


Video rejestracja występu (przez 16 kamer!) odbyła się w sierpniu b.r. w Berlińskiej Cytadeli, gdzie zespół obejrzało ponad 5 tys. fanów - Theo i Adamowi towarzyszą na scenie tancerki, kwartet smyczkowy a niektóre piosenki wzbogacono o nowe aranżacje. W materiałach bonusowych do DVD znalazło się 8 teledysków zespołu, łącznie z pierwszymi, internetowymi wersjami klipów do 'Wonderful Life' i 'Blood Tears & Gold' - od którego zaczęła się kariera Hurts. Dysk CD zawiera podstawową wersję krążka 'Happiness' wzbogaconą o 7 utworów ('strony B' singli, wersje demo oraz rarytasy niedostępne dotąd w fizycznej sprzedaży, w tym cover przeboju Kylie "Confide In Me", pod wrażeniem którego była sama artystka!). Wersja 'Happines (DeluxeEdition)" ukaże się w eleganckim digpacku z nową okładką, zawierać będzie też nowe zdjęcia i niepublikowane fotosy z planów teledysków.

Specjalna edycja płyty, za sprawą której grupa Hurts stała się najgorętszym debiutantem ostatnich lat. Również w Polsce, gdzie wieź zespołu z fanami można uznać za naprawdę unikalną. Album "Happiness" przyniósł takie hity jak 'Stay', 'Better Than Love', 'Sunday' czy nieśmiertelny 'Wonderful Life', który już stał się klasykiem - od roku nie opuszcza czołówki najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych. Na "Happiness (Deluxe Edition)" składać się będą 2 krążki: CD i DVD. CD audio to podstawowa wersja albumu wzbogacona o 7 utworów ('strony B' singli, wersje demo oraz rarytasy niedostępne dotąd w fizycznej sprzedaży, w tym cover przeboju Kylie "Confide In Me", pod wrażeniem którego była sama artystka!). DVD to pamiętny koncert Hurts z berlińskiej Cytadeli z 13 sierpnia b.r.. Warto dodać, że był to występ w najpełniejszym dotąd składzie z rozbudowanym instrumentarium, kwartetem smyczkowym i tancerkami - w ciekawej scenerii przy aplauzie tysięcy gardeł. Wśród dodatków na DVD znalazło się wszystkie siedem - oficjalnych i nieoficjalnych - wideoklipów zespołu.

Aktualnym singlem Hurts jest kawałek "Blood, Tears & Gold", do której nieznacznie odnowiony teledysk również obejrzeć będzie można na "Happiness (Deluxe Edition)".

tracklista:
CD
1. Silver Lining
2. Wonderful Life
3. Blood, Tears & Gold
4. Sunday
5. Stay
6. Illuminated
7. Evelyn
8. Better Than Love
9. Devotion
10. Unspoken
11. The Water
12. Verona
13. Confide In Me
14. Happiness
15. Mother Nature
16. Affair
17. Devotion (Demo)
18. Sunday (Demo)
19. All I Want For Christmas Is New Year's Day

DVD:
Live From Berlin Zitadelle
Intro
Silver Lining
Wonderful Life
Happiness
Blood, Tears & Gold
Evelyn
Sunday
Verona
Unspoken
Mother Nature
Devotion
Confide In Me
Illuminated
Stay
Gloomy Sunday
Better Than Love
Videos:
Wonderful Life (original)
Better Than Love
Wonderful Life
Stay
Sunday
Illuminated
Blood, Tears & Gold
All I Want For Christmas Is New Year's Day

Sony Music Entertainment/ MaggieS

Tagi: hurts
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.