Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


ARENA już za dwa tygodnie wystąpi w Polsce!

21 Października 2011

Już w listopadzie brytyjska formacja Arena czterokrotnie zagra w Polsce. Koncerty odbędą się w ramach europejskiej trasy promującej ich najnowszy album "The Seventh Degree of Separation".


Polska premiera płyty przewidziana jest na połowę listopada (Metal Mind Productions jest wyłącznym dystrybutorem nowej płyty zespolu ARENA w Polsce) ale będzie ją można wcześniej kupić na trasie koncertowej.

Zespół Arena zagra u nas w następujących miastach: 7.11 - Wrocław, Firlej, 8.11 - Warszawa, Progresja, 9.11 - Poznań, Blue Note, 10.11 - Katowice, Teatr Śląski.
Gościem specjalnym podczas polskich występów Areny będzie formacja Believe (za wyjątkiem koncertu w Poznaniu), a podczas finałowego występu w Katowicach towarzyszyć im będzie zespół Osada Vida. I właśnie tam, wszystkie koncerty zostaną zarejestrowane na potrzeby przyszłych wydawnictw DVD.

A czego możemy spodziewać się po koncertach zespołu? Clive Nolan w tym samych wywiadzie dla Rockarea.pl: "Mamy na koncie dwa wydawnictwa DVD, a na tej trasie, jeżeli nie wiesz, nagrywamy kolejne. Głównym założeniem jest stworzenie porywającej setlisty przy jednoczesnym uniknięciu zbyt wielu powtórzeń i okazuje się, że dosyć ciężko jest zachować w tym wszystkim odpowiedni balans. Mamy z pewnością jedną, ogromną przewagę - Paula. Zagranie ponownie kilku piosenek z poprzednich DVD nie powinno być zatem czymś złym. Fani są na pewno ciekawi, jak wypadną one w nowym wykonaniu. Zagramy z pewnością połowę nowego albumu. Kiedyś wykonywaliśmy nasze albumy, będące przecież jedną historią, w całości, dopiero po nich przechodziliśmy do tak zwanego "best of the rest". Tym razem zrobimy inaczej. Zespół miał bardzo długą przerwę, dlatego myślimy, że należy ludziom przypomnieć, czym tak naprawdę jest Arena. OK, sekundka. (liczy na głos) Siedem utworów z "The Seventh Degree of Separation", to chyba uczciwa liczba. Później co nieco z każdego albumu, jaki nagraliśmy. Nie chcemy, aby ktokolwiek poczuł się zawiedziony brakiem swojej ulubionej płytki. Ja na przykład zawsze powtarzałem, że powinniśmy wywalić "Solomon", a i tak zawsze kończymy grając go na każdym koncercie. Na pewno wyciągniemy kilka kompozycji, których na żywo nie było nigdy lub były tak dawno temu, że nikt nie pamięta (śmiech), na przykład prastare "Valley of the Kings" czy "The Eyes of Lara Moon", wymieszamy to z czymś bardziej oczywistym, jak "A Crack in the Ice", otrzymując w wyniku naprawdę ekscytujący set."

Bilety na koncerty Arena są nadal w sprzedaży. Zapraszamy!

ARENA

7.11 - Wrocław, Firlej (+ Believe)
8.11 - Warszawa, Progresja (+ Believe)
9.11 - Poznań, Blue Note
10.11 - Katowice, Teatr Śląski (+ Believe, + gość specjalny Osada Vida)

Bilety w sprzedaży na stronach:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketonline.pl,www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:
tel 32/205 25 00 (wew 101), e-mail: koncerty@metalmind.com.pl,www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa:
32/205 25 00 (wew 187), 32/253 77 60,shop@metalopolis.com.pl

Metal Mind Productions/ MaggieS

Tagi: arena
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.