Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowy singiel z płyty ''Radio Pezet''

30 Listopada 2011

Prezentujemy premierowo utwór Pezet feat. Fokus "Noc jest dla mnie" prod. Sidney Polak -- drugi singiel zapowiadający płytę Pezeta "Radio Pezet" produkcja Sidney Polak, która ukaże się 21 lutego 2012."Noc jest dla mnie" to mocny dubstepowy numer, który jest zupełnym przeciwieństwem pierwszego singla z płyty Radio Pezet pt. "Co mam powiedzieć". Siła utworu tkwi w autorefleksyjnym typowym dla Pezeta tekście gdzie raper rozlicza się ze swoimi demonami.

Za produkcję tego kawałka odpowiedzialni są brytyjski producent Ripperman Beats oraz Sidney Polak. Gościnną zwrotkę nagrał również Fokus, członek legendarnej Paktofoniki. Miksem utworu zajął się Mikis Cupas z zespołu Wilki.

"Numer opowiada o tym, że wolę noc od dnia. Jestem nocnym markiem -- w nocy lepiej funkcjonuję, noc mnie inspiruje, kojarzy mi się z emocjami i przeżyciami, które lubię. Dzień to wszystkie przyziemne sprawy, których szczerze nie znoszę.

Fokus podobnie jak ja ma zajawkę na dubstep i również prowadzi nocny tryb życia -- naturalne było dla mnie zaproszenie go do tego kawałka, tym bardziej, że znamy się od lat i nagraliśmy razem już nie jeden utwór." -- mówi Pezet.

Utwór można odsłuchać pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=JJZX0D7ECkI

Materiały prasowe - New Zenith Promotion / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: pezet, radio pezet
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.