Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Granie Na Żywo - Wojtek Pilichowski TT-Electro w Krakowie oraz Kukiz i Piersi w Warszawie

11 Grudnia 2011

12 grudnia, w ramach cyklu Granie Na Żywo w Krakowie usłyszymy Wojtka Pilichowskiego z nowym projektem "Wojtek Pilichowski TT-Electro", natomiast w Warszawie na scenie zaprezentuje się Kukiz i Piersi. Tego dnia świętować będziemy także I Urodziny Hard Rock Cafe Kraków!


Koncert: Wojtek Pilichowski TT-Electro / gościnnie Blady Kris
Miejsce: Hard Rock Cafe Kraków, Plac Mariacki 9
Start: 20:00
Wstęp: 22 zł (przedsprzedaż) / 32 zł (w dniu koncertu)

I Urodziny Hard Rock Cafe Kraków

Wojtek Pilichowski TT-Electro to nowy projekt polskiego mistrza basu, w którym nawiązuje on do aktualnych trendów związanych ze współczesną muzyką electro. Podczas koncertu w ramach Grania Na Żywo oraz I Urodzin Hard Rock Cafe Kraków na scenie gościnnie zobaczymy także najlepszego polskiego beatboxera - Bladego Krisa.

We współpracy z Tomaszem Świerkiem, artysta stworzył nowoczesne aranżacje swoich utworów prezentujące nowe spojrzenie na swoją dotychczasową twórczość. Muzycznie projekt nawiązuje do klimatów klubowych w zderzeniu z którymi indywidualność artystyczna Wojtka nabiera nowego wyrazu i kształtu.

Premiera projektu miała miejsce w Mannheim - podczas największego festiwalu basowego - "Feel the Bass" - gdzie Wojtek został zaproszony jako główna gwiazda.

Koncert: Kukiz i Piersi
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Wstęp: 35 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)

Kukiz i Piersi to zespół, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Kto z nas nie zna repertuaru Pierwszych Buntowników PRL?

Początki były takie - Jarocin '84: Paweł Kukiz i Jezioro (pierwszy gitarzysta Piersi) znaleźli w JOK-u śpiewnik z wierszami socrealistycznymi i postanowili do kilku z nich dopisać melodie. Zdobyli jedną z pierwszych nagród! Od tamtej pory zespół wydał 7 płyt: "Piersi", "My już są Amerykany", "Live '93", "Powrót do raju", "Raj na ziemi", "Pieśni ojczyźniane", "Piracka Płyta".

Obecny skład grupy tworzą: Paweł "Giorgio" Kukiz - śpiew, Marek "Mały" Kryjom - śpiew, gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe, Zbigniew "Dziadek" Moździerski - gitara basowa, Wojciech "Amores" Cieślak - gitara elektryczna, Krzysztof "Alladyn" Imiołczyk - instrumenty klawiszowe, Marcin "Manio" Papior - instrumenty perkusyjne.

Wszechstronny i charyzmatyczny wokalista Paweł Kukiz oprócz współtworzenia zespołu Piersi, brał udział również w kilku innych projektach: Aya RL, Emigranci, Yugopolis, Yugoton, Borysewicz Kukiz, Krzyżacy, jak również ma na swoim koncie działania aktorskie, uwieńczone otrzymaniem nagrody Monidło 2010 dla najlepszego aktora naturszczyka.

Podczas koncertów Kukiza i Piersi wykonywane są piosenki z większości projektów muzycznych Pawła Kukiza, i chociaż utwory takie jak "Skóra", "O Nic Nie Pytaj", "Rowerek", czy "Całuj Mnie" to już klasyka, nadal aktualne pozostaje ich uniwersalne przesłanie.

Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl .

Bilety na oba koncerty do nabycia w sieciach Eventim ( http://www.eventim.pl ) oraz Ticketpro ( http://www.ticketpro.pl ).

Koncerty tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalach Hard Rock Cafe obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizator: Agencja Plej.

Koncerty z cyklu Granie Na Żywo w Hard Rock Cafe sponsoruje Żywiec.

Materiały prasowe - New Zenith Promotion / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: kukiz i piersi, wojtek pilichowski
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.