Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Kolejne koncerty ''Granie Na Żywo'' już w poniedziałek

17 Grudnia 2011

Podczas ostatniego grudniowego koncertu z cyklu Granie Na Żywo na scenie Hard Rock Cafe Kraków zobaczymy legendarną grupę Big Cyc, zaś w Hard Rock Cafe Warsaw wystąpi Marek Piekarczyk z akustycznymi aranżacjami swoich utworów.


Big Cyc to legenda polskiej sceny muzycznej, która w tym roku obchodziła 22-lecie swojego istnienia. Z tej okazji na rynku wydawniczym pojawiła się bogato ilustrowana biografia zespołu pod wszystko mówiącym tytułem "Big Cyc - na barykadzie rokędrola".

Grupa wielokrotnie uczestniczyła w najważniejszych festiwalach muzycznych - od Jarocina po Opole. Big Cyc wydał 15 płyt, sprzedanych w łącznym nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy. Znakiem rozpoznawczym zespołu są teksty komentujące polską rzeczywistość i przebojowa muzyka. Dzieje się tak za sprawą znanych szerokiej publiczności piosenek Dżej Dżeja i charyzmie frontmana oraz tekściarza - Krzysztofa Skiby.

Muzyczną wizytówką zespołu są znane szerokiej publiczności przeboje takie jak "Makumba", "Berlin Zachodni", "Facet to świnia", "Załóż czapkę skinie", "Moherowe berety", "Wielka miłość do babci klozetowej" czy piosenka do serialu "Świat według Kiepskich".

Big Cyc zagrał już ponad 2000 koncertów na całym świecie, m.in. w USA, Kanadzie, Anglii, Austrii, Holandii, Belgii, Finlandii, Szwajcarii, Szkocji i Niemczech.

Koncert: Marek Piekarczyk Akustycznie
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Wstęp: 22 zł (przedsprzedaż) / 32 zł (w dniu koncertu)

Marek Piekarczyk to wokalista, kompozytor oraz autor tekstów. W swoim dorobku ma 19 albumów studyjnych. Wraz z zespołem TSA zagrał ok. 2000 koncertów Polsce i poza granicami kraju - min. w USA, Kanadzie, Belgi, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Austrii, Litwie, Białorusi, Ukrainie i Niemczech.

Poza wydawnictwami studyjnymi w latach 1986-1989 współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie zagrał rolę Jezusa w rock-operze pt. "Jesus Christ Super Star". W listopadzie 2008 wystąpił wraz z "Night Rider Symphony", stuosobowym chórem i chicagowską orkiestrą w Harris Theater w Chicago na galowym koncercie inaugurującym XX Festiwal Filmu Polskiego w USA. 24. października 2009 roku ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka pt. "Źródło".

Podczas koncertów granych pod nazwą "Marek Piekarczyk - Akustycznie" artyście towarzyszą muzycy w składzie: Tadeusz Apryjas (gitara, voc.), Grzegorz Kapcia (gitara, voc. drumla, harmonica) oraz Jacek Borowiecki (instrumenty perkusyjne, voc.).

Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl .

Bilety na oba koncerty do nabycia w sieciach Eventim ( http://www.eventim.pl ) oraz Ticketpro ( http://www.ticketpro.pl ).

Koncerty tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalach Hard Rock Cafe obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizator: Agencja Plej.

Koncerty z cyklu Granie Na Żywo w Hard Rock Cafe sponsoruje Żywiec.

RockMagazyn.pl jest patronem medialnym cyklu koncertów Granie na Żywo w Hard Rock Cafe.

Materiały prasowe - New Zenith Promotion / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: granie na zywo
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.