Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


LECTER - wkrótce nowy oficjalny teledysk!

11 Stycznia 2012

Grupa po udanej trasie koncertowej, w trakcie której odwiedziła kilkanaście miast w całej Polsce w towarzystwie m.in. Closterkeller i Proletaryat, nie ustaje w działaniach promocyjnych wokół debiutanckiego krążka.


W najbliższą sobotę 14 stycznia między godziną 10.00 a 12.00 będzie gościem audycji Piotra Kędzierskiego ‘2 Neurony i 3 Jądra' w Radio Roxy 106,6 FM.
Tego samego dnia rozpocznie zdjęcia do kolejnego oficjalnego teledysku z płyty "Inside / Outside". Jego realizacją zajmie się Tomek ‘Niedziel' Niedzielko wraz z ekipą Magogo.

W oczekiwaniu na nowy klip zapraszamy do obejrzenia filmu autorstwa Kuby Olszewskiego (Nevidius) zrealizowanego niedawno w sali prób Lecter. Video można zobaczyć pod tym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=M8-Y9_sf0dI

Utwór "Hidden Soul" znalazł się na kompilacyjnej płycie styczniowego Metal Hammer'a, z kolei najświeższe wywiady z zespołem opublikowano w magazynach Mystic Art oraz 7 Gates. Internautów zachęcamy do zapoznania się z wywiadem, jakiego Lecter udzielił dla portalu Psycho Magazine: http://www.psychozine.eu/modules.php?name=Encyclopedia&op=content&tid=394

Płyta "Inside / Outside" w salonach EMPiK, Saturn, Media Markt oraz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Można ją również nabyć bezpośrednio w sklepie internetowym Icaros Records: http://icarosrecords.pl/webstore/product.php?id_product=10

www.lecter.pl
www.icarosrecords.pl
www.sklep.icarosrecords.pl

Materiały prasowe - Icaros Records / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: lecter
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.