Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


The Cranberries wystąpią w Warszawie!

13 Stycznia 2012

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zespół opublikował nowe daty i miejsca trwającej obecnie światowej trasy koncertowej. Wśród nich pojawiła się Warszawa, gdzie Irlandczycy zagrają 26 czerwca.


Bilety w cenie 150zł, 200zł i 250zł trafią do sprzedaży w poniedziałek, 16 stycznia (start o godz. 12) w sieci Ticketpro.

Nieco ponad miesiąc później, 27 lutgo ukaże się nowe wydawnictwo formacji zatytułowane "Roses". Będzie to szósta, a zarazem pierwsza od 11 lat płyta studyjna zespołu.

Po sześcioletniej przerwie i reaktywacji w 2009 r. The Cranberries wyruszyli w trasę, grając 107, w większości wyprzedanych koncertów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Po tak spektakularnym powrocie nagranie nowego materiału było kwestią czasu.
Nagrania odbywały się w Toronto i w Londynie. Podczas sesji w Toronto zespół zarejestrował 15 utworów, z których 11 ukaże się na płycie "Roses". Reszta zostanie wydana jako B-sides.

Producentem albumu jest Stephen Street, który współpracował już z zespołem na 3 poprzednich wydawnictwach.

Pierwszym singlem będzie piosenka "Tomorrow" dostępna już w sprzedaży w wybranych sklepach iTunes, zaś piosenkę "Show Me The Way" można ściągnąć całkowicie za darmo: http://www.cranberries.com/#downloads

lub posłuchać na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=rhambZPigB0&feature=related

materiały prasowe/ MaggieS

Tagi: the cranberries
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.