Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


A PALE HORSE NAMED DEATH - już za tydzień w Polsce!

4 Lutego 2012

Już w najbliższy piątek, 10 lutego - w warszawskim klubie Progresja wystąpi A PALE HORSE NAMED DEATH - wyjątkowy zespoł, którego fani TYPE O NEGATIVE absolutnie przegapić nie mogą.


W skład brooklyńskiej ekipy wchodzą - założyciel Sal Abruscato, były bębniarz Type O Negative (tu w roli wokalisty i gitarzysty) oraz Life Of Agony, Johnny Kelly (który w 1994 zastąpił w Type O Negative własnie Abruscato, osatnio również w Danzig), Matt Brown (z Seventh Void) oraz Eric Morgan (Lament). Jak zapewnia Abruscato, nie jest to żaden projekt lecz pełnoprawny zespół, a wydana w ubiegłym roku płyta "And Hell Will Follow Me" to najlepszy album w którego nagraniach brał udział.
Trudno sie nie zgodzić słuchając takich utworów jak "Serial Killer" http://www.youtube.com/watch?v=ITiDrfK2Ri8 czy "Die Alone" http://www.youtube.com/watch?v=AR-sMAI740E ze wspomnianego debiutu, który ukazał się nakładem SPV/Steamhammer w czerwcu 2011.
Muzyka A Pale Horse Named Death to niepowtarzalny doom/gothic, który tylko w takim składzie mógł powstać. Płytę doceniły najważniejsze media muzyczne jak magazyn Revolver czy serwis Allmusic, dając "And Hell Will Follow Me" oceny maksymalne lub bliskie maksymalnym.

Tu można natomiast zobaczyć jak na żywo prezentuje się skład ze Stanów - oto nagranie z koncertu w Kopenhadze, który odbył się we wtorek: http://www.youtube.com/watch?v=OXz2HzGlOqw&feature=youtu.be

Już na początku lutego fani wspomnianych zespołów będa mogli zobaczyc A PALE HORSE NAMED DEATH - w piątek 10 lutego w Warszawie (Progresja) oraz dzień później 11 lutego we Wrocławiu (Firlej). W Progresji jako support wystąpi zespół Lee-Leet.

10/02/2012 - WARSZAWA / PROGRESJA
A Pale Horse Named Death [USA] & Lee-Leet [Polska]
otwarcie bram godz. 18:00 ( koncert: 19:00)
Bilety w cenie 50 zł przedsprzedaż (60 zł w dniu koncertu) dostępne w klubie i sieci Eventim

Materiały prasowe - Fantom Media / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: a pale horse named death
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.