Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Guns N` Roses zagra w Rybniku!

6 Lutego 2012

Legendarny zespół Guns N` Roses wystąpi w tym roku w Polsce! Koncert amerykańskiej grupy odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku. Organizatorami koncertu będą: agencja Prestige MJM, miasto Rybnik oraz Radio Złote Przeboje.


Guns N'Roses to jeden z najwybitniejszych zespołów w historii światowego rocka. W zgodnej opinii fachowców w ich muzyce jest wszystko, czym dobry hard rock i heavy metal być powinien. Do tej pory zespół sprzedał ponad 100 milionów płyt.

Guns N` Roses na światowej scenie muzycznej debiutował w 1985 roku. Przez lata grupa stworzyła swój charakterystyczny styl, w którym dominują przede wszystkim duety gitar elektrycznych i wysoki wokal. Koncerty Guns N` Roses to jednak nie tylko rockowe brzmienie. W twórczości amerykańskiej grupy odnaleźć można także wiele nastrojowych ballad.
- Jestem przekonany, że koncert w Rybniku będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku - twierdzi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz we współpracy z władzami Rybnika organizuje występ amerykańskiego zespołu.

Do tej pory grupa Guns N'Roses tylko raz grała w Polsce. 15 czerwca 2006 roku Gunsi zaśpiewali na stadionie Legii w Warszawie.
Rybnicki koncert będzie częścią cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Wcześniej w ramach cyklu ogłoszone zostały koncerty: Michaela Buble w Gdańsku (23 kwietnia), Eltona Johna w Łodzi (7 lipca) oraz Andrea Bocellego w Łodzi (29 kwietnia).
Warto przypomnieć, że koncert Guns N'Roses będzie kolejnym wielkim wydarzeniem muzycznym, które odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku. 13 czerwca ubiegłego roku na wspomnianym obiekcie wystąpił bowiem Bryan Adams. Ubiegłoroczny koncert przyczynił się do znakomitej promocji Rybnika zarówno w Polsce jak i za granicą. Nie inaczej będzie też zapewne w tym roku.
- Koncert zapowiada się naprawdę ekscytująco. Już teraz zapraszam wszystkich fanów legendarnej grupy, by 11 lipca pojawili się w naszym mieście - mówi Adam Fudali, prezydent Rybnika.
Ceny biletów na koncert Guns N` Roses ustalone zostały na następującym poziomie: 99,199 i 250 złotych (murawa boiska), 270 złotych (trybuny), 690 złotych (VIP). Będzie je można nabywać poprzez stronę www.imprezyprestige.com, w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn.
- Początek sprzedaży zaplanowano na piątek, 10 lutego, na godzinę 12.00. Zainteresowanie koncertem jest bardzo duże. Warto się więc pośpieszyć - dodaje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Materiały prasowe - Prestige MJM / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: guns'n'roses
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.