Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


CETI rozpoczyna prace na nowym albumem

15 Marca 2010

Grupa CETI rozpoczęła właśnie prace nad nowym studyjnym albumem, płyta, jak zapowiada reprezentująca Artystów Agencja Artystyczna M-ART. zarówno w sferze wydawniczej, jak i w warstwie muzycznej ma być wielką niespodzianką dla fanów.


Wstępnie premiera nowego materiału zapowiadana jest na pierwszą połowę 2011 roku. Grzegorz Kupczyk frotman i założyciel CETI dodaje, że nowa płyta będzie powrotem do korzeni. Sferę orkiestracji i kierunek symfoniczny zespołu Artysta uważa za zamknięty, gdyż więcej w tej dziedzinie osiągnąć już nie można, a CETI to jak na razie pierwszy i jedyny zespół w Polsce , który wyprzedził rynek heavymetalowy w tej sferze o lata. Wystarczającym dowodem na potwierdzenie tego faktu są płyty "(...) perfecto mundo (...)" (2007) oraz koncertowe wydawnictwo "Akordy słów" (2009), będące zapisem występu CETI z orkiestrą symfoniczną i chórem. Nowa pyta grupy ma być bardziej zbliżona do "Lamiastraty" czy "Shadow Of The Angel" jednak nie będzie ich najmniejszą nawet powtórką, będzie to materiał całkowicie nowy, i na pewno niejednego zaskoczy swoim brzmieniem, choć rzecz jasna opartym o charakterystyczne dla CETI aranże. AGENCJA M-ART ujawnia nowy roboczy tytuł płyty, który brzmieć ma "Ghost Of The Universe" a ostateczna decyzja ma zapaść w momencie produkcji nagrań. Kilka kompozycji jest już gotowych. M-ART. zapowiada, że na płycie ma się pojawić gość specjalny, ale jego nazwisko na razie pozostaje tajemnicą.

m-art

Tagi: ceti
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.