Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


L.A. GUNS już 2 marca w Polsce!!!

14 Lutego 2012

Dla fanów Guns'N'Roses, hard rocka, glam metalu, Sunset Strip i całego Los Angeles mamy ważną wiadomość: już 2 marca w warszawskiej Progresji wystąpi L.A. Guns.


L.A. Guns to zespół założony już blisko trzy dekady temu, którego losy na zawsze powiązane będą z historią Axla Rose'a, bowiem to właśnie w wyniku połaczenia L.A. Guns z Hollywood Rose powstał zespół Guns N' Roses.

Koncert L.A. Guns którego gitarzystą jest Tracii Guns będzie częścią europejskiej trasy "Sex Action Tour 2012". 2 marca na scenie Progresji zobaczymy również: Hollywood Dirtbags i Death Bed Confession ze Stanów, Barbarian Twins z Norwegii, szwajcarski Crusher oraz krajowy Perverse.

02/03/2012

Warszawa - Progresja

Sex Action Tour 2012: L.A. Guns [USA] + Hollywood Dirtbags [USA] / Death Bed Confession [USA] / Barbarian Twins [Norwegia] / Crusher [Szwajcaria] / Perverse [Polska]

otwarcie bram 18:00, koncert 19:00

bilety w cenie 45 zł przedsprzedaż i 60 zł w dniu koncertu dostępne są w klubie oraz sieci Eventim
http://progresja.com/wydarzenia.php?id=412
http://pl-pl.facebook.com/events/269038819828742/


L.A. GUNS - amerykański zespół hardrockowy założony w 1983 roku przez Tracii Guns'a w Los Angeles. W 1985 roku w wyniku jego połączenia z Hollywood Rose powstał Guns N' Roses, przez co grupa na krótko zawiesiła działalność. W 1988 zespół w składzie Phil Lewis (śpiew), Tracii Guns (gitara prowadząca), Mick Cripps (gitara rytmiczna), Kelly Nickels (gitara basowa) i Nickey Alexander (perkusja) nagrywa pierwszą płytę L.A. Guns. Wkrótce po wydaniu płyty nowym perkusistą zostaje Steve Riley z W.A.S.P.. W 1989 roku zespół wydaje kolejny album Cocked & Loaded na którym znajduje się największy hit zespołu, piosenka The Ballad of Jayne. Oba albumy uzyskują w USA status złotej płyty. W 1991 roku zespół nagrywa Hollywood Vampire, a w 1994 roku Vicious Circle. Albumy nie odnoszą komercyjnego sukcesu, przez co w zespole zaczynają się konflikty i liczne rotacje wśród członków m.in. odejście Phila Lewisa. W 1999 grupa ponownie jednoczy się w klasycznym składzie (Lewis, Guns, Cripps, Nickels i Riley) aby nagrać kilka utworów do składanki Greatest Hits and Black Beauties. W 2002 roku po wydaniu Waking the Dead lider L.A. Guns, Tracii Guns, opuszcza zespół i wraz z Nikki Sixx'em z Mötley Crüe zakłada Brides of Destruction. Pomimo to Phil Lewis i Steve Riley decydują się zostać w L.A. Guns i wydają Rips the Covers Off (2004) oraz Tales from the Strip (2005). W 2005 roku Brides of Destruction kończy swoją działalność, a Tracii Guns nie mogąc dojść do porozumienia z resztą L.A. Guns tworzy drugi zespół o tej samej nazwie. (źródło: www.wikipedia.pl)

Fantom Media/ MaggieS

Tagi: l.a. guns
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.