Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowa płyta Band of Horses

17 Marca 2010

Znana jest już data premiery nowego, trzeciego albumu studyjnego amerykańskiej grupy Band of Horses.

"Infinite Arms" ukaże się 18 maja br. nakładem wytwórni Brown Records/Fat Possum Records/Columbia Records. Prace nad nową płytą trwały dość długo, bo aż 16 miesięcy, a piosenki nagrywane były w różnych miejscach w Stanach.

W międzyczasie zespół zmienił nie tylko wytwórnię (poprzednie dwa krążki: "Everything All The Time" i "Cease To Begin" wydała Sub Pop), ale i skład. Obecnie Band of Horses tworzą: Ben Bridwell, Creigton Barrett, Ryan Monroe, Tyler Ramsey, Bill Raynolds i Blake Mills.

Grupa znana jest szerszej publiczności przede wszystkim z piosenek "The Funeral", czy "I Go To The Barn Because I Like The", które to często wykorzystywane były na ścieżkach dźwiękowych kilku seriali (CSI, Criminal Minds, Kyle XY, Psych), trailerów (Penelope), czy reklam (Ford).

Obecnie zespół koncertuje w Stanach, w kwietniu pojawi się na kilku występach w Europie, w maju natomiast zagrają oni jako support na 11 koncertach Pearl Jam podczas amerykańskiej trasy tejże grupy.

Małgorzata Sęczak

Tagi:
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.