Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Gojira na dwóch koncertach w Polsce

25 Marca 2010

Jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie ekstremalnej - Gojira, wystąpi dwukrotnie w Polsce pod koniec wakacji.

fot. Alex Morgan  / myspace.com/gojira
fot. Alex Morgan / myspace.com/gojira

Progresywni metalowcy z Francji, którzy zasłynęli takimi albumami jak "The Link" (2003), "From Mars To Sirius" (2005), czy "The Way Of All Flesh" (2008) przyjadą do naszego kraju na dwa koncerty - 25 sierpnia wystąpią w warszawskiej "Stodole", dzień później w krakowskim ‘Klubie Studio".

Francuzi będą promować swój ostatni album, który nie tylko zadebiutował na 138 miejscu listy Billboard 200, ale też zwrócił uwagę muzyków Metallica, którzy zaprosili Gojira by supportowali ich na 15 koncertach ubiegłorocznej amerykańskiej trasy. Po takich doświadczeniach, nie ma wątpliwości, że występy Gojira będą niesamowitym, profesjonalnym spektaklem, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Na szczególną uwagę zasługują również pozostałe dwa zespoły, które wystąpią tego wieczoru - zyskujący entuzjastyczne recenzje w całej Europie za sprawą płyty "Immerse In Infinity" Lost Soul (zaproszony ostatnio na słynny festiwal Brutal Assault) oraz kolejny polski ‘towar eksportowy', złożony z byłych i obecnych muzyków Dimmu Borgir, Vader, Decapitated, Azarath czy Vesania - Masachist. Będzie to pierwsza w ogóle okazja by zobaczyć Masachist na żywo!

25.08 klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa
26.08 klub Studio, ul. Budryka 4, Kraków

Wejście od godziny 18.00

Ceny biletów:
Przedsprzedaż 70 zł
W dniu koncertu 79 zł

Bilety do nabycia na eventim.pl, ticketpro.pl, ticketonline.pl oraz w kasach klubu "Stodoła" i klubu "Studio".

fantom media

Tagi: gojira
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.