Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


CRIPPLED BLACK PHOENIX już za tydzień w Polsce!

19 Marca 2012

Już za tydzień do Polski powraca CRIPPLED BLACK PHOENIX.


Listopadowe występy grupy spotkały się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. Tym razem Crippled Black Phoenix podczas swojej europejskiej trasy "WE SHALL SEE VICTORY TOUR" zaprezentuje materiał z najnowsze wydawnictwa "(Mankind) The Crafty Ape". Nowy album, który premierę miał 30 stycznia usłyszeć będziemy mogli na żywo już w marcu. Teledysk promujący jest już dostępny w serwisie Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=-hww41CRS0E.
Na stronie Machiny można przeczytać świeżutki wywiad jakiego udzielili dwaj muzycy formacji - Justin Graves i Karl Demata: http://www.machina.pl/allexclusive/id,2793/page,0/

Zespół wystąpi 26 marca w warszawskiej Progresji. Dzień wcześniej pojawią się w Sopocie (Sfinks), a dzień później we Wrocławiu (Bezsenność). Jako support zobaczymy Fade Out, laureatów konkursu Zrób Głośniej! organizowanego przez serwis T-Mobile Music.

poniedziałek 26 marca
We Shall See Victory Tour 2012
Crippled Black Phoenix [Wielka Brytania] + Fade Out [Polska]
otwarcie bram: 18.00, koncert: 19.00
wstęp: 50 PLN przedsprzedaż, 60 PLN w dniu koncertu
bilety dostępne w sieci Eventim oraz w klubie
http://www.facebook.com/events/163510770415094/

BIO:
Crippled Black Pheonix powstał w 2004 roku i nie bez powodu na początku swojej działalności byli określani jako supergrupa. Przez zespół przewinęło się bowiem mnóstwo ważnych artystów, by wymienić tylko Dominica Aitchisona z Mogwai i Justina Greavesa z Electric Wizard, a ich debiutancki album wyprodukował Geoff Barrow z Portishead.
Twórczość CBP wpychana była do wielu już szufladek -od doom metalu, po post rock do freak folku. W żadnej z nich zespół jednak nie utrzymywał się na dłużej. Muzyka zespołu to połączenie eksperymentalnych brzmień z klasyką, progresji z awangardą, mocnych uderzeń z przepięknymi balladami. Sam zespół swoje utwory określa "balladami końca świata".
Jak do tej pory grupa nagrała cztery płyty. Ostatni album "(Mankind) The Crafty Ape" ukazał się 30 stycznia.

Materiały prasowe - Fantom Media / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: crippled black phoenix
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.