Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Granie Na Żywo - Miąższ w Krakowie oraz Cool Kids of Death w Warszawie już w poniedziałek

11 Kwietnia 2012

16 kwietnia w Hard Rock Cafe w Krakowie usłyszmy materiał z nowego albumu grupy Miąższ, zaś w Hard Rock Cafe w Warszawie zagra formacja Cool Kids of Death. Koncerty odbędą się w ramach cyklu Granie Na Żywo.


Koncert: Miąższ
Miejsce: Hard Rock Cafe Kraków, Plac Mariacki 9
Start: 20:00
Wstęp: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

Miąższ powstał w listopadzie 2008 roku w Lublinie. Sebastian Pikula przyprowadził Joannę Ewę Zawłocką do domu Krzysztofa Karola Gadzało, gdzie po pysznym obiedzie po prostu napisali trzy piosenki, a po niespełna dwóch miesiącach mieli już materiał na koncert.

Miąższ objawił się publiczności w grudniu 2008 w maleńkiej lubelskiej knajpce - Lulu Cafe. Od tego czasu zagrali już około setki koncertów. Największym sukcesem Miąższu jest zdobycie głównej nagrody Trójząb Neptuna na Festiwalu FAMA 2010 w Świnoujściu za program "Miąższ jedzie wiochą". I rzeczywiście Miąższ jedzie wiochą, ale w najbardziej przewrotny z możliwych sposobów. Przede wszystkim bazuje na melodyjności i polskim tekście, wykorzystując przy tym tradycyjne akustyczne instrumenty takie jak kontrabas, gitara, akordeon, melodyka, piła itp.

Muzyka Miąższu jest pełnia energii, emocji i spontaniczności na scenie. Twórczość ich jest tak prosta, że nieprzewidywalna i przede wszystkim - niedefiniowalna. A wszystko dlatego, że Miąższ jest prawdziwy i żywy. W marcu 2012 będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu. Wydawcą jest Karrot Kommando, a gościnnie swoich talentów na płycie użyczyli m.in. Jacek Kleyff, Czesław Mozil, Budyń, Bielas, Słoma i Gralak.

Koncert: Cool Kids of Death
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Wstęp: 22 zł (przedsprzedaż) / 32 zł (w dniu koncertu)

Cool Kids of Death to jeden z najlepiej rozpoznawalnych i nowatorskich polskich zespołów rockowych XXI wieku. Formacja powróciła w 2011r. z nowym albumem pt. "Plan Ewakuacji". Ukazuje on nowe oblicze zespołu. To indie-popowy materiał z filuternymi syntezatorami, dużą przestrzenią na gitarach i niemal biesiadnymi basslineami. Nie była to jedyna niespodzianka, którą zespół przygotował dla fanów w roku 2011.

W grudniu 2011r. światło dzienne ujrzała długo oczekiwana reedycja pierwszej, kultowej - płyty CKOD. Płyta ukazała się w 10. rocznicę premiery oryginału. Płyta prekursorska bijąca beatem naszych czasów, muzycznie pełna pierwotnych emocji, buntu przeciw komercyjnemu charakterowi życia.

Wyrazistość, bezkompromisowość i szaleństwo - to słyszymy i czujemy patrząc na scenę, gdzie 6 chłopaków robi swoje i to co robi jest w 100 % porywające, bo na scenie są autentyczni.

Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl .

Bilety do nabycia w sieciach Eventim ( http://www.eventim.pl ) oraz Ticketpro ( http://www.ticketpro.pl ).

Koncerty tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalach Hard Rock Cafe obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizator: Agencja Plej.

Koncerty z cyklu Granie Na Żywo w Hard Rock Cafe sponsoruje Żywiec.

RockMagazyn.pl jest patronem medialnym ceyklu koncertów Granie na Żywo.

Materiały prasowe - Agencja PLEJ / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: miąższ, cool kids of death, granie na żywo
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.