Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


JUDAS PRIEST już jutro w SPODKU!

13 Kwietnia 2012

Już jutro o godzinie 20.00 rozpocznie się jeden z najbardziej oczekiwanych koncertów tego roku. Do katowickiego Spodka powracają bogowie metalu - brytyjska grupa JUDAS PRIEST.


Trasa Epitaph, w ramach której zespół przyjedzie do Polski, jest pożegnalną i ostatnią trasą koncertową. Po jej zakończeniu muzycy skupią się na pracy nad nowym albumem i pobocznych projektach, w które są zaangażowani. Jutrzejszy wieczór będzie więc wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich fanów legendarnego zespołu. Na pewno nie zabraknie takich utworów jak "Painkiller", "Breaking The Law" czy "Electric Eye". Rob Halford w ubiegłym roku nie zawiódł fanów, więc liczymy że i tym razem wjedzie na scenę katowickiego Spodka na Harley'u.

Koncert otworzy polska hard rockowa grupa Leash Eye, która w ubiegłym roku wydała swój drugi studyjny krążek zatytułowany "V.I.D.I". Ta warszawska kapela zakwalifikowała się niedawno do międzynarodowej części Konkursu Hard Rock Rising. Główną wygraną w konkursie jest udział w Hard Rock Calling w Londynie u boku takich gwiazd jak Soundgraden czy Bruce Springsteen. Jeżeli chcecie wesprzeć nasz zespół w ich walce o udział w finale możecie oddać na nich swój głos pod TYM linkiem.

Metal Mind Productions zaprasza

JUDAS PRIEST - Epitaph World Tour
+ Leash Eye

14.04.2012, Katowice, Spodek

Start: 20:00
Otwarcie bram: 18:30

Ceny biletów:

Loża: 400 zł / 450 zł
Płyta (stojąca): 155zł / 170 zł
Sektory H i J, Balkon H i J: 270zł / 290 zł
Sektory czerwone i niebieskie (do X rzędu) : 165 zł / 180 zł
Sektory niebieskie (od XI rzędu): 135 zł / 150 zł

Bilety jeszcze w sprzedaży na :www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

Więcej informacji na stronie: www.metalmind.com.pl Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl

Judas Priest stanowi żywą legendę metalu, która na muzycznej scenie działa już od końca lat 60-tych. Zespół szybko zyskał miano Bogów Metalu, a koncerty, podczas których Halford na scenę wjeżdzał na Harleyu przeszły do historii muzyki. Grupa powstała w Birmingham, w mieście, z którego wywodzi się również inna legenda metalu - Black Sabbath. Początkowo w składzie formacji znależli się K.K. Downing i basista Ian Hill, do których dołączyli Alan "Al" Atkins i perkusista John Ellis.W 1973 r. Atkinsa zastąpił Rob Halford, a następnie szeregi zespołu zasilił Glenn Tipton i już w 1974 r. ukazał się debiutancki krążek formacji - "Rocka Rolla". Dyskografię grupy zamyka podwójny koncept album z 2008 r. - "Nostradamus". Zespół w swojej historii przechodził zmiany na stanowisku perkusisty, jednak od 1989 r. na stałe w formacji pojawił się Scott Travis.
Grupa ma już na swoim koncie 16 albumów studyjnych, a w sumie płyty zespołu znalazły ponad 40 mln nabywców na całym świecie. Wiele z płyt zespołu na stałe zapisały się w kanonie muzyki metalowej, a takie pozycje jak np. "Hell Bent For Leather", "British Steel", "Screaming For Vengeance" stanowią pozycję obowiązkową dla każdego szanującego się fana muzyki.

W grudniu zeszłego roku, formacja ogłosiła, że w 2011 roku wyruszy na pożegnalną trasę Epitaph World Tour, która rozpocznie się 7 czerwca w holenderskim Tilburgu, tournee ma potrwać do 2012 roku. Właśnie w ramach tej trasy formacja pojawiła się po raz pierwszy w Polsce, na Metal Hammer Festival. Teraz powracają ze swoim energetycznym show godnym legendy!

Metal Mind Productions/ MaggieS

Tagi: judas priest
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.