Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Axl Rose przerwał milczenie! Nie ma szans na reaktywację pierwotnego składu Guns N' Roses.

15 Kwietnia 2012

Axl Rose, który od lat unikał odpowiedzi na pytania dotyczące reaktywacji oryginalnego składu zespołu, podczas ostatnich dwóch tygodni aż dwukrotnie wypowiedział się na ten temat.


Wokalista został "złapany" 6 kwietnia, przez paparazzich z TMZ.com, gdy opuszczał hotel "Chateau Marmont" w Hollywood wraz z piosenkarką Laną Del Rey. Artysta zapytany o to, czy istnieje możliwość udania się w tournee z pierwotnym składem Guns N' Roses odpowiedział, iż nie ma na to szans.

Przypomnijmy, iż nadzieje fanów na reaktywację zespołu odżyły, po tym jak Rock N' Roll Hall of Fame and Museum ogłosiło, iż Guns N' Roses zostaną w tym roku wprowadzeni do galerii sław w Cleveland. Nawet sami członkowie zespołu (Dizzy Reed, Duff Mckagan) liczyli na wspólny występ podczas uroczystości. "Nadal wierzę, że zagramy parę piosenek, wydrzemy się do mikrofonu i odejdziemy. Znowu moglibyśmy podpalić świat rock n' rolla oraz uszczęśliwić fanów"- mówi Duff.

Szanse na reaktywację klasycznego składu, Guns N' Roses zaczęły topnieć, po oświadczeniu Matta Soruma. Były perkusista zespołu ujawnił w wywiadzie udzielonym radiu VH1, że Izzy Stradlin nie ma zamiaru pojawić się na uroczystości. Gwóźdź do i tak "martwej" już trumny dobił znowu Axl Rose. Wokalista, który przez dłuższy czas nie wypowiadał się na temat wprowadzenia gunsów do Rock N' Roll Hall of Fame, w środę (11 kwietnia) wystosował otwarty list do fanów oraz do galerii sław. Zmęczony pogłoskami o rzekomym występie zespołu podczas uroczystości, Axl Rose zdecydował nie pojawić się na ceremonii. Co więcej, znany ze swoich ekscentrycznych zachowań artysta, zrzekł się swojego członkostwa w prestiżowym gronie najbardziej zasłużonych muzyków.

"Zrzekam się wprowadzenia mojej osoby, jako członka Guns N' Roses, do Rock N' Roll Hall of Fame. Proszę o niewprowadzanie mnie podczas mojej nieobecności. Wiedzcie, że nikt nie jest upoważniony do przyjęcia jakiegokolwiek wyróżnienia za mnie oraz do wypowiadania się w moim imieniu"- pisze Rose, który uważa, że Hall of Fame nie ma prawa decydować o takich sprawach.

Axl, w swoim liście, odniósł się, również do rzekomej reaktywacji Guns N' Roses. Frontman uważa, że ostatnio wyjaśnił już całą sprawę publicznie i do tej pory nic się nie zmieniło. Rose nie wyklucza jednak gościnnych występów wspólnie z Izzy'm oraz Duffem.

Materiały prasowe: www.billboard.com, espn.com/ Mateusz Mochnaczewski

Tagi: guns n' roses
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.