Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


The Sixpounder podsumowuje trasę z Vader i zaczyna pracę nad drugą płytą!

21 Kwietnia 2012

Wrocławski The Sixpounder, po zakończonej niedawno trasie z Vader nie zamierza robić przerwy i juz przygotowuje materiał na drugi album studyjny.


Na początku marca nakładem Universal trafiła do sprzedaży płyta "Going To Hell? Permission Granted", którą zespół wydał w pierwszej połowie roku 2011 własnym sumptem, a już teraz zespół rozpoczął pracę nad nowym albumem. Równolegle trwają prace nad kolejnym teledyskiem zespołu. W produkcji jest również obszerny materiał wideo z trasy Blitzkrieg, który niebawem ujrzy światło dzienne.

Trasa Blitzkrieg VI, na której The Sixpounder był jednym z gości Vader, była początkowo krytykowana przez ortodoskyjnych fanów, ale finalnie okazała się dużym sukcesem jednocząc kilka pokoleń fanów ciężkiej muzyki. The Sixpounder pragnie podziękować firmie Salou.pl za bezpośrednią pomoc przy udzieleniu transportu, firmie Maczosbass za bezpośrednie wsparcie jak i miastu Oleśnica za pomoc finansową. Zdjęcia z trasy można zobaczyć na stronach zespołu, w serwisie www.bandphoto.pl oraz tutaj http://youtu.be/3833qkt_9Uk

The Sixpounder bierze udział w konkursie AntyFest 2012, na zespół można głosować na stronie Antyradia http://www.antyradio.pl/AntyFest-2012-Glosowanie bądź poprzez strony zespołu - http://www.facebook.com/TheSixpounder, www.thesixpounder.com

"Going To Hell? Permission Granted" to 12 utworów w klimacie alternative groove metal oraz jako bonus cover Slayer "Bloodline". The Sixpounder to 'połączenie ducha rock'n'rolla z upiorem metalu' wysoce energetyczne granie, mocno osadzone na gitarowym fundamencie, pełne czadowej dynamiki w stylu Pantery czy Lamb Of God ale również naszpikowane melodiami, których nie powstydziłby się In Flames. Za produkcję płyty odpowiedzialny był Jacek Miłaszewski.

Fantom Media/ MaggieS

Tagi: the sixpounder
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.