Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Znamy kolejne zespoły, które wystąpią podczas Cieszanów Rock Festiwal 2012!

3 Maja 2012

Ogłoszono nowych wykonawców, którzy wystąpią podczas Cieszanów Rock Festiwal 2012. Pierwszym z nich jest KUKIZ i PIERSI, a kolejnym COMA. Dodatkowo na dużej scenie festiwalu zagra przemyska grupa PIGS LIKE PIGEONS.


Niedługo dowiemy się także, które ze zgłoszonych kapel zakwalifikowały się bezpośrednio do Przeglądu Młodych Zespołów w ramach Cieszanów Rock Festiwal 2012, i na które z nich będziecie mogli głosować. Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 30 kwietnia (decyduje data stempla pocztowego!).

Promocja majowa na karnety trzydniowe Cieszanów Rock Festiwal 2012

Czas trwania promocji: 01.05.2012-31.05.2012 lub krócej w przypadku wyczerpania limitowanej liczby karnetów promocyjnych.
Cena karnetów w promocji: 40 zł/szt.
Liczba karnetów dostępnych w promocji: 500 sztuk
Karnety w promocji można kupić jedynie poprzez wpłatę odpowiedniej kwoty na konto Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie (numer konta powyżej), w tytule przelewu zaznaczając „karnet promocja” (lub „2 x karnet promocja”, „3 x karnet promocja” itd.). Nie będą one dostępne w punktach przedsprzedaży. Nie wprowadzamy limitu na zakup karnetów promocyjnych. Każda osoba może kupić ich dowolną liczbę. Liczy się po prostu kolejność wpłat. O liczbie dostępnych w promocji karnetów będziemy na bieżąco informować na stronie festiwalowej www.cieszanowrockfestiwal.pl. Karnety promocyjne będą do odebrania (tak jak bilety i karnety kupione w normalnej przedsprzedaży przez wpłatę na konto) tylko i wyłącznie w kasach biletowych przed rozpoczęciem i w trakcie trwania Cieszanów Rock Festiwal 2012. Do odebrania karnetów promocyjnych będzie konieczny dowód osobisty i dowód wpłaty. Nie będzie można ich odebrać wcześniej

RockMagazyn.pl jest patronem medialnym tegorocznej edycji Cieszanów Rock Festiwal.

Materiały prasowe - Cieszanów Rock Festiwal / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: cieszanów rock festiwal, piersi i kukiz, coma
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.