Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


THE CULT - nowy album już do nabycia!

23 Maja 2012

"Choice Of Weapon" to tytuł dziewiątego albumu The Cult, który można już znaleźć na półkach sklepowych. Jest to pierwsze długogrające dzieło formacji od pięciu lat.


Za produkcję odpowiada Chris Goss znany ze współpracy z Queens of the Stone Age oraz Bob Rock, znany z pracy z Metalliką, Aerosmith czy właśnie The Cult ("Sonic Temple"). Materiał powstawał w kilku studiach m.in. w Nowym Jorku, Los Angeles i na kalifornijskiej pustyni. Za utwory odpowiadają wokalista Ian Astbury i gitarzysta, Billy Duffy. Zespół nagrywał w składzie: Astbury (wokal), Duffy (gitara), Chris Wyse (bas), John Tempesta (perkusja) i Mike Dimkich (gitara).

Oprócz standardowego wydania album jest dostepny również jako dwupłytowy Deluxe Edition Digibook z dodatkowym krążkiem zawierającym cztery utwory z EP wydanej w 2010 roku.

Pierwszym singlem promującym płytę jest kompozycja "For The Animals", do której zespół nakręcił również teledysk. Klip opowiada o świecie pełnym podziałów społecznych i ekonomicznych. "Jest to metafora ludzi żyjących poza strukturami społecznymi, nieskrępowanych kulturą" - mówi Ian Astbury. "To może być historia o młodzieży mieszkającej na squacie lub o ludziach, którzy nie są ograniczeni konwencjami, nie próbują się dopasować. Jest to opowieść o ludziach kreatywnych i dynamicznych, tych o otwartych umysłach."

Teledysk można obejrzeć tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=jf3Q0x5LDjw
<http://www.youtube.com/watch?v=jf3Q0x5LDjw&list=UUstZG7AucXwVPYbrN76A0Vg&index=3&feature=plcp> &list=UUstZG7AucXwVPYbrN76A0Vg&index=3&feature=plcp


Tracklista:

Honey from a Knife
Elemental Light
The Wolf
Life > Death
For The Animals
Amnesia
Wilderness Now
Lucifer
A Pale Horse
This Night In The City Forever


Album The Cult "Choice of Weapon" ukazał się w Polsce dzięki firmie Mystic Production: www.mystic.pl

Mystic Production/ MaggieS

Tagi: the cult
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.