Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


To już za 10 dni!! - SUPERGRUPA ADRENALINE MOB (MIKE PORTNOY - RUSSELL ALLEN - MIKE ORLANDO - JOHN MOYER) na jedynym koncercie w Polsce!

3 Czerwca 2012

ADRENALINE MOB -

Heavy metalowa supergrupa założona przez wokalistę Russella Allena (Symphony X), gitarzystę Mike'a Orlando i perkusistę Mike'a Portnoya (Dream Theater, Avenged Sevenfold).


Zadebiutowali koncertem 24.06.2011 w sali Hiro Ballroom w Nowym Jorku. Ww. trójce towarzyszyli wtedy basista Paul DiLeo (Fozzy) i drugi gitarzysta Rich Ward (Stuck Mojo/Fozzy).

Jesienią 2011 zadebiutowali mini-albumem zatytułowanym po prostu "Adrenaline Mob EP", na którym oprócz kompozycji własnych umieścili własną wersję "The Mob Rules" z repertuaru Black Sabbath.

Na początku 2012 z powodu zobowiązań koncertowych ich macierzystych grup, formację opuścili DiLeo i Ward. Na ich miejsce przyjęto kolejną gwiazdę metalowej sceny - basistę Disturbed - Johna Moyera.

Już z nim zespół przystąpił do nagrywania swojego debiutanckiego, pełnowymiarowego albumu "Omerta", którego premierę przewidziano na 19.03.2012.

W czerwcu supergrupa wyruszy na trasę koncertową, podczas której zawita także do Polski. Jej jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 13 czerwca w Klubie "Studio" w Krakowie. W roli supportu wystąpi polska formacja Bright Ophidia.


ADRENALINE MOB
Mike Portnoy (Dream Theater/Avenged Sevenfold)
Russell Allen (Symphony X)
John Moyer (Disturbed)
Mike Orlando

support: Bright Ophidia

13.06.2012r KRAKÓW Klub Studio 20:00

SPRZEDAŻ BILETÓW PROWADZĄ:
www.rockserwis.pl www.ticketpro.pl www.eventim.pl

Materiały prasowe - Wydawnictwo ''Rock-Serwis'' Piotr Kosiński / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: adrenaline mob
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.