Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Czwarty support przed legendą Chemia zagra przed Gunsami!

8 Czerwca 2012

Chemia dołączy do grona zespołów, które wystąpią jako support przed koncertem legendarnej grupy Guns N` Roses. Przypomnijmy, że amerykański zespół zagra już 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku.


Wcześniej organizatorzy poinformowali, że przed legendą rocka wystąpią takie zespoły jak Symetria, Bloo i Złe Psy. Teraz do tego grona dołącza czwarta grupa - Chemia. - Liczymy, że publiczność nie będzie się nudzić w trakcie występów supportów. Warto bowiem podkreślić, że zespół Guns N` Roses nie słynie z punktualności i często zaczyna swoje koncerty z opóźnieniem. Podobnie może, choć wcale nie musi, być w Rybniku. Jako organizator nie mamy na to większego wpływu. Możemy jednak zadbać, żeby publiczność nie narzekała na brak muzycznych wrażeń - informuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Guns N` Roses na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Chemia to zespół, który powstał w 2007 roku w Warszawie z inicjatywy Wojtka Balczuna i Zbyszka Krebsa. Ostateczny skład grupy został skompletowany w 2009 roku i wtedy rozpoczęły się prace nad materiałem. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 2010 roku światło dzienne ujrzały dwa single - "Mantra" i "Jeden Świat". Niewiele później zespół mógł pochwalić się już nagraniem pierwszego albumu - "Dobra Chemia". Jeszcze w 2010 roku Chemia uczestniczyła w festiwalu Top Trendy i w trasie koncertowej z Kobranocką. Wiele działo się również rok temu, kiedy muzycy zaliczyli sylwestrowy występ w TVP2 i wystąpili gościnnie podczas polskich eliinacji Eurowizji.

Zespół koncertował również wspólnie ze znaną grupą TSA, z którą wyruszył swego czasu w trasę koncertową. Chemia otrzymała także zaproszenie na May Rock Festival w Neuss koło Duseldorfu oraz wrześniowy festiwal Kaarst Total w Niemczech. Nie brakowało również występów podczas popularnych imprez w kraju - Lato ZET i Dwójki - Zielona Góra 2011, Seven Festival - Węgorzewo 2011, Hity Na Czasie - Inowrocław 2011 czy Lato z radiem 2011 - Mielno. W październiku 2012 roku zespół wydał drugą płytę, już z nowym wokalistą, ponieważ wcześniej Marcina Koczota zastąpił Łukasz Drapała. Przy okazji nowej płyty Chemia zrealizowała dwa teledyski w dwóch wersjach językowych - "Nie ma świętych miejsc", "Tacy inni" oraz teledysk do "Damy radę" w trakcie koncertu premierowego.

Pracowity dla grupy był również koniec roku, kiedy zagrała koncerty w Radiu dla Ciebie czy wystąpiła w koncercie "Droga do Wolności" wśród legend polskiego rocka. Rok zakończył koncert sylwestrowy w Polsacie. Popularność zespół zdobył także regularnymi występami w znanym programie "Jaka To Melodia". Warto również dodać, że w marcu tego roku Chemia otrzymała zaproszenie do The Warehouse Studio w Vancouver, którego właścicielem na co dzień jest Bryan Adams.

Organizatorzy przypominają również, że bilety na koncert Guns N` Roses można nabywać poprzez strony www.imprezyprestige.com i www.ticketportal.pl oraz w salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn.

Materiały prasowe - Prestige MJM / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: guns'n'roses,chemia
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.