Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Przed koncertem Guns N` Roses : 300 dodatkowych biletów!

12 Czerwca 2012

W związku z ogromnym zainteresowaniem biletami na koncert Guns N` Roses w Rybniku, organizatorzy informują, że w najbliższą środę, 13 czerwca o godzinie 12.00 do sprzedaży trafi 300 dodatkowych wejściówek w cenie 99 złotych. Będę to już ostatnie bilety z najniższej kategorii cenowej.


Najtańsza pula biletów na koncert Guns N` Roses rozeszła się w bardzo szybkim tempie. Zaledwie po kilku dniach od momentu ogłoszenia oficjalnej sprzedaży nie można było już nabyć żadnej wejściówki w cenie 99 złotych.
- Później pojawiało się wiele zapytań właśnie o dodatkowe bilety w tej cenie. Nie chcieliśmy przechodzić obojętnie wobec fanów legendarnej grupy - informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz rybnickim Urzędem Miasta jest organizatorem koncertu Guns N` Roses. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku.

W rezultacie w najbliższą środę, a więc 13 czerwca, dokładnie o godzinie 12.00 do sprzedaży trafi 300 dodatkowych biletów w cenie 99 złotych. Organizatorzy przestrzegają, że nie należy zwlekać i warto pośpieszyć się z ich zakupem.
- Pierwsza pula najtańszych biletów rozeszła się w mgnieniu oka. Zgłaszało się do nas wtedy wiele osób, które mówiły, że nie spodziewały się tak szybkiej sprzedaży. Warto więc nie popełnić teraz tego samego błędu i zaopatrzyć się jak najszybciej w wejściówki na koncert - przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Koncert Guns N' Roses cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Organizatorzy już na miesiąc przed występem legendarnej amerykańskiej formacji mogą pochwalić się blisko 14.000 sprzedanych wejściówek.

Bilety na rybnicki koncert można kupować poprzez strony www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl oraz www.ticketportal.pl , a także w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.

Materiały prasowe - Prestige MJM / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: guns'n'roses,chemia
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.