Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Rock for People - ostatnie dni sprzedaży biletów!

26 Czerwca 2012

Tylko do 28 czerwca można kupić bilet na festiwal Rock for People 2012, który odbędzie się w dniach 3-6 lipca w Festivalparku, na terenie Hradec Králové w Czechach. Na stronie Supersklep.pl można nabyć 4-dniowy karnet w cenie 279 zł oraz jednodniowy bilet za 189 zł. W czwartek sprzedaż on-line zostanie zamknięta.


Organizatorzy ostrzegają - pula biletów jest mocno ograniczona, a na miejscu festiwalu bilety mogą być już niedostępne. W przedsprzedaży można także wykupić miejsce na parkingu, które upoważnia do rozbicia namiotów przy samochodzie. Więcej info: www.rockforpeople.pl/bilety

Wciąż można jeszcze wykupić miejscówkę w Bus for People - specjalnym autokarze, który zawiezie festiwalowiczów z Warszawy i Wrocławia prosto na teren Festivalparku. Bus for People to wygodna, bezpieczna i bardzo integracyjna podróż na festiwal oraz powrót. Dowiedz się więcej: www.rockforpeople.pl/bus

To już 18. edycja wielkiej uczty muzycznej Rock for People, na której zagrają między innymi: Faith No More, The Prodigy, Skrillex, Franz Ferdinand, The Kooks, Pete Doherty, Refused, Example, Orbital i wielu innych!

3-6 lipca, Hradec Králové, Czechy
Polskim promotorem festiwalu jest Agencja Joytown.

www.rockforpeople.pl
www.facebook.com/rockforpeoplepl

Materiały prasowe - Agencja Joytown / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: cieszanów rock festiwal, piersi i kukiz, coma
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.