Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


AEROSMITH pokazują teledysk i przesuwają premierę płyty

13 Lipca 2012

Powrót legendarnej grupy Aerosmith jest już faktem, ale na jego efekt w postaci płyty trzeba będzie poczekać dłużej niż zapowiadano.


Mająca ukazać się pod koniec sierpnia 15-sta płyta w dyskografii dinozaurów rocka "Music From Another Dimension" w sklepach na całym świecie pojawi się ostatecznie 6 listopada. Na pocieszenie zespół umieścił właśnie w sieci teledysk do pierwszego oficjalnego singla z płyty - kawałka "Legendary Child". Video można obejrzeć już na oficjalnym kanale zespołu na:
www.youtube.com/watch?v=4iXNwEaQoJU&feature=share

i jest to pierwsza część dłuższej opowieści, jaką będzie nam dane obejrzeć w klipach do kolejnych utworów z nowego krążka.

Przypomnijmy, że Aerosmith to najlepiej sprzedająca się amerykańska grupa rockowa w historii, mająca na koncie ponad 150 milionów sprzedanych płyt i hity na listach przebojów w każdej z 4 dekad działalności zespołu. Ostatni krążek "Honkin' On Bobo" ukazał się 8 lat temu, tak więc apetyty na nowy materiał Stevena Tylera i spółki są naprawdę ogromne.

Sony Music Entertainment/ MaggieS

Tagi: aerosmith
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.