Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Cieszanów Rock Festiwal już w sierpniu!

16 Lipca 2012

Cieszanów Rock Festiwal to coraz bardziej rozpoznawalna marka na
festiwalowej mapie Polski. Okrzyknięty przez niektórych dziennikarzy
"Podkarpackim Woodstockiem" na trwałe wpisał się w kalendarz dużych imprez
muzycznych w kraju.


To już festiwal nie tylko o zasięgu ogólnopolskim ale również międzynarodowym. Potwierdzi to kolejna trzecia edycja, która odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia 2012 r.

Podcza tegorocznej edycji na dwóch scenach wystapi blisko 40 artystów, min. szkocka legenda punk rocka The Exploited, czeska grupa grająca celtyckiego punk rocka Pipes and Pints oraz czołowe zespoły rodzinnej sceny muzycznej: min. Coma, Lao Che, Luxtorpeda, T.Love, Kukiz & Piersi, Indios Bravos, Farben Lehre, Habakuk czy Decapitated

Cieszą nas porównania do tak znanych i cenionych festiwali jak Przystanek Woodstock czy Jarocin ale staramy się wypracować swój oryginalny i niepowtarzalny charakter imprezy. Naszą siłą jest różnorodność stylistyczna wykonawców, zgrupowanych wokół szeroko rozumianej muzyki rockowej, co doskonale pokazała ubiegłoroczna edycja festiwalu. Odwiedziło nas wówczas łącznie około 15 tysięcy osób. Nie faworyzujemy żadnej z licznych odmian rocka, by nie zdominowała charakteru festiwalu. Chcemy prezentować to co w muzyce rockowej najwartościowsze i wychodzące poza schemat, bo rock to nie muzyczne getto. Cieszanów Rock Festiwal to również szansa dla wielu młodych i debiutujących zespołów, by zaistnieć na scenie przed szerszą publicznością.

Cieszanów Rock Festiwal to nie tylko koncerty muzyczne ale także wiele atrakcji w ramach Strefy Aktywności, organizowanej przez organizacje pozarządowe z Tomaszowa Lubelskiego (Lokalna Organizacja Turystyczna "Roztocze", Drużyna Wojów "Algiz", Stowarzyszenie "Czajnia", Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego "Niwa"), gdzie każdy festiwalowicz może bezpłatnie wziąć udział w warsztatach muzycznych, turniejach sportowych, pokazach walk rycerskich czy wzbogacić domową biblioteczkę o ciekawe książki dzięki kultowej akcji "UWOLNIJ KSIĄŻKĘ". To możliwość poznania świetnych ludzi i spędzenia wolnego czasu w malowniczej miejscowości na skraju Roztocza.

Zapraszamy do Cieszanowa!

Materiały prasowe - Cieszanów Rock Festiwal / Marcin Szyszka (www.marcinszyszka.com)

Tagi: cieszanów rock festiwal, piersi i kukiz, coma
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.