Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BLACK SABBATH inaczej - premiera nowej biografii

22 Sierpnia 2012

3 września ukaże się książka "Black Sabbath. Feniks", w której losy Black Sabbath rozpoczynają się... wraz z odejściem Ozzy'ego Osbourne'a.


Kiedy w 1979 roku Black Sabbath opuszczał Ozzy Osbourne, wielu nie wierzyło w szczęśliwy ciąg dalszy tej historii. Zespół zaczął borykać się z niezliczoną ilością problemów personalnych. Znikał z rynku, by po chwili powrócić niczym feniks z popiołów. Właśnie temu okresowi w działalności zespołu Tony'ego Iommiego jest poświęcona najnowsza książka Tomasza Jeleniewskiego. Autor biografii Paradise Lost i Type O Negative przeprowadza słuchacza przez zawiłe losy grupy, skrupulatnie odnotowując wszystkie zmiany personalne i... ważniejsze kłótnie. W zespole często wrzało, ale efektem tego była doskonała muzyka, wypełniająca takie albumy jak "Heaven and Hell" czy "TYR".

Choć premiera książki planowana jest na 3 września, można ją już zdobyć bezpośrednio u wydawcy. To pierwsza premiera książkowa w nowym sezonie. W przygotowaniu m.in. biografia Emerson, Lake & Palmer, kolejne pozycje z serii "Rock. Konteksty" oraz trzeci tom z cyklu "Unisono w wielogłosie". Fani płyt CD wypełnionych archiwami polskiego jazzu i rocka również będą zadowoleni - ale o tym niebawem.

materiały GAD Records/ Maggie

Tagi: black sabbath
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.