Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


JOE COCKER - szczegóły nowej studyjnej płyty "Fire It Up"

3 Września 2012

"Fire It Up", który będzie 23 albumem w dyskografii Joe Cockera, trafi do sprzedaży 6 listopada i zawierać będzie 11 premierowych utworów.


Pod koniec ubiegłego roku legendarny brytyjski wokalista zaszył się w studio nagraniowym z producentem Santany, Roba Thomasa i Matchbox Twenty Mattem Serleticem, aby przygotować kolejny album. Wszystko to niedługo po premierze jednej z najlepiej przyjętych płyt w karierze Cockera - krążek z tytułowym przebojem "Hard Knocks" z 2010 roku odniósł sukces zarówno artystyczny jak i komercyjny na całym świecie (w Polsce zyskał status Złotej Płyty).

Nowa płyta nosi tytuł "Fire It Up", a 11 umieszonych na niej utworów jest tym razem bardzo zróżnicowanych. Cocker: 'Nagrywanie płyty przypomina trochę malowanie obrazów. Nie mogą wyglądać jak swoje kopie'. Znajdziemy tu więc kawałki mocno soulowe, podniosłe ballady ale i dużo energetycznego brzmienia, znanego choćby z 'Hard Knocks'.

Lista autorów piosenek też prezentuje się zacnie - znajdziemy tu m.in. gwiazdę soul/bluesa Joss Stone, legendę country Keitha Urbana czy autora 'Hard Knocks' Marca Broussarda. Tytułowy singiel "Fire It Up" (Alan Frew, Johnny Reid, Marty Dodson) daje przedsmak energii zawartej na płycie - porywający refren piosenki śpiewany jest z pasją przywodzącą na myśl najlepsze dokonania wokalisty - 'You Are So Beautiful', 'Unchain My Heart' czy 'With A Little Help From My Friends'.

Album ukaże się w wersji standardowej (CD), limitowanej Deluxe (CD+DVD z 2 dodatkowymi utworami + klipami video do wybranych utworów w wersjach live - szczegóły wkrótce) oraz na 2 płytach winylowych (z bonusem w postaci standardowej wersji płyty na CD).


Data premiery: 2012-11-06
Artysta: Joe Cocker
Tytuł: Fire It Up

Nośnik: CD
Kod kreskowy: 886919255027

Nośnik: CD+DVD
Kod kreskowy: 887254964322

Nośnik: 2LP+CD
Kod kreskowy: 887254980810


tracklista wersji standardowej:

1. Fire It Up
2. I'll Be Your Docotor
3. You Love Me Back
4. I Come In Peace
5. You Don't Need A Million Dollars
6. Eye On The Prize
7. Younger
8. You Don't Know What You're Doing To Me
9. The Letting Go
10. I'll Walk In The Sunshine Again
11. Weight Of The World

Sony Music Entertainment/ Maggie

Tagi: joe cocker
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.