Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


P!NK pokolorowała klip; nowy album w sklepach już za 2 tygodnie!

3 Września 2012

Najnowszy singiel P!nk "Blow Me (One Last Kiss)" zgodnie z przewidywaniami opanował fale radiowe nie tylko w Europie, ale i w Polsce i jest to już oficjalnie kolejny przebój w dyskografii artystki.


Do tej pory piosence towarzyszył stylowy czarno-biały klip, nakręcony przez 'nadwornego reżysera' teledysków P!nk - Dave'a Meyersa (odpowiada aż za 14 obrazków do jej piosenek, m.in. 'Get the Party Started', 'Stupid Girls' czy 'Raise Your Glass'). Wokalistka jednak uznała, że fani powinni też zobaczyć klip w wersji 'bardziej optymistycznej' i od niedawna można zobaczyć pokolorowaną wersję "Blow Me (One Last Kiss)".

Nowy album "The Truth About Love" ukaże się w sprzedaży równo za 2 tygodnie a przedsmak drugiego singla z płyty fani będą mieli już 6 września, kiedy P!nk wystąpi na żywo podczas MTV Video Music Awards (transmisja na żywo w MTV Polska, powtórki w piątek o 20:55 i sobotę o 20:00).

Sony Music Entertainment/ Maggie

Tagi: p!nk
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.