Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Paul Gilbert na jedynym koncercie w Polsce!

9 Października 2010

25 listopada w warszawskim klubie Progresja na jedynym koncercie w Polsce wystąpi jeden z najpopularniejszych gitarzystów świata - Paul Gilbert. Koncert odbędzie się w ramach trasy "Fuzz Universe".


Paul Gilbert to amerykański kompozytor, a przede wszystkim genialny gitarzysta znany z występów w grupach muzycznych Racer X oraz Mr. Big. Od lat prowadzi także karierę solową.
Na jego kompozycjach uczą się gry tysiące gitarzystów na całym świecie. Paul Gilbert regularnie znajduje się we wszystkich podsumowaniach mających wyłonić najlepszych gitarzystów świata, występował w projekcie Guitar Wars z Nuno Bettencourtem (Extreme) i Stevem Hackettem. Brał również udział w cyklu koncertów G3 z Joe Satrianim i Johnem Petruccim.

W roli suportu na deskach warszawskiej Progresji będzie można zobaczyć Jacka Polaka (m.in. Chłopcy z Placu Broni, Renata Przemyk).

Przed koncertem odbędą się warsztaty gitarowe prowadzone przez Gilberta (VIP Clinic).

Bilety : 90 zł (przedsprzedaż), 100 zł (w dniu koncertu) dostępne będą za pośrednictwem sieci TicketPro, zaś bilety kolekcjonerskie będą do nabycia w Progresji

MaggieS

Tagi: paul gilbert
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.