Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BEHEMOTH na Impact Festival 2013!

22 Września 2012

Niezmiernie miło nam poinformować, że Behemoth będzie jedną z gwiazd przyszłorocznej edycji Impact Festival, który odbędzie się na warszawskim Lotnisku Bemowo 04.06.2013.


Główną gwiazdą festiwalu będzie Rammstein.

Nergal komentuje: "Kiedy kilka miesięcy temu moi koledzy z Deathstars otwierali ich koncert w gdańskiej Ergo Arenie, czułem zazdrość. Dzisiaj w imieniu Behemoth mogę z dumą ogłosić, że przyjęliśmy ofertę dzielenia sceny z jednym z najważniejszych rockowych zespołów na świecie: Rammstein. Będzie to pierwszy koncert w kraju, jaki zagramy po bardzo długiej przerwie i to bardziej niż pewne, że podczas występu zaprezentujemy fragment nowego materiału, nad którym właśnie intensywnie pracujemy. Przy okazji chciałbym podziękować Stevenowi i ekipie Live Nation za zaufanie. Mamy za sobą owocną współpracę podczas koncertu Big 4 na warszawskim Bemowie i nie mogę się doczekać, kiedy znowu się spotkamy. To dla nas zaszczyt!"

Mystic Production/ Maggie

Tagi: behemoth, impact festival 2013
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.