Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Alan Wilder po raz kolejny w Polsce!

5 Listopada 2010

29 listopada w warszawskim Klubie Progresja wystąpi Alan Wilder ze swoim solowym projektem Recoil. Będzie to jego druga wizyta w Polsce; pierwsza miała miejsce w kwietniu w Łodzi.


Alan kontynuuje trasę "Selected Events". Podobnie jak w Łodzi, zaprezentuje audio-wizualne show, podczas którego usłyszmy m.in. materiał z ostatniego albumu zatytułowanego "Selected". Na scenie towarzyszyć mu będzie wieloletni współpracownik Paul Kendall. Ponownie w roli supportu wystąpi Architect, czyli jednoosobowy projekt Daniela Myer'a.

Alan Wilder znany jest przede wszystkim jako były członek zespołu Depeche Mode. Swój autorski projekt Recoil powołał do życia w 1986 r. i do czasu opuszczenia zespołu w 1995 r. pod tym szyldem wydał 3 solowe płyty. Później już całkowicie poświęcił się Recoil, który w jego założeniu miał być przestrzenią artystycznej wolności, miejscem eksperymentu i pionierskich rozwiązań, przede wszystkim w dziedzinie samplingu.

Bilety na warszawski koncert dostępne są w Progresji, sieciach Eventim, Shortcut oraz Ticket Store w cenie 75 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu).

MaggieS

Tagi: alan wilder
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.