Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Granie Na Żywo - Fishbone!

8 Listopada 2012

Legenda muzyki reggae z Los Angeles po trzech latach powraca do Polski. 12 listopada grupa wystąpi w warszawskiej Hard Rock Cafe.


Grupa Fishbone pochodzi z Los Angeles. Muzycy obchodzili niedawno 25-lecie działalności artystycznej, podczas której odegrali ogromną rolę w historii amerykańskiej muzyki. Dokładnie rok temu do ich dyskografii dołączyła kolejna pozycja - epka zatytułowana "Crazy Glue". Koncert Fishbone w Hard Rock Cafe Warsaw będzie więc pierwszą w Polsce okazją, aby na żywo usłyszeć nowe kompozycje tej legendarnej formacji, a także najlepsze utwory z poprzednich albumów.

Zespół Fishbone w swojej muzyce łączy funk, punk rock, ska, reggae i metal. Twórczość grupy stanowiła inspirację dla wielu wykonawców, jednak tak wyjątkowej mieszanki stylów i osobowości nie da się skopiować. Formacja koncertowała z wieloma sławami, takimi jak Beastie Boys, Red Hot Chilli Peppers, czy The Roots. Ich występy pełne są pozytywnej energii, humoru i szaleństwa, muzycy zaś utrzymują doskonały kontakt z publicznością. Wszystko to sprawia, że Fishbone posiada niekwestionowaną renomę jednej z najlepszych koncertowych grup świata.

W 2010 roku, po 25 latach nieustannych nagrań i tras koncertowych, historia Fishbone stała się tematem filmu dokumentalnego. "Everyday Sunshine: The Story of Fishbone" podkreśla wkład zespołu w kształtowanie sceny muzycznej, ukazując jednocześnie codzienne zmagania muzyków, przeciwności losu, które napotykają na swojej drodze, a także zamieszanie towarzyszące ich karierom. W produkcji dokumentu udział wzięły ikony rocka takie jak Flea (Red Hot Chilli Peppers), Gwen Stefani (No Doubt), Rob Trujillo (Metallica) i inni. Zarówno oni, jak i dziennikarze recenzujący film bardzo pochlebnie wypowiedzieli się o grupie Fishbone oraz o jej znaczeniu dla muzyki i społeczeństwa.

Fishbone nieustannie koncertuje na całym świecie, odwiedzając przy tym najbardziej znaczące festiwale takie jak Fuji Rock Festival w Tokio, Wakarusa w stanie Arkansas, czy Sunset Junction w Los Angeles. Poprzedni występ muzyków w warszawskim Hard Rock Cafe mial miejsce 3 lata temu. Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem fanów i na długo pozostał w ich pamięci.


Data: 12.11.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Wstęp: 55 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu)

Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl oraz http://www.hardrockcafe.pl .

Bilety do nabycia w sieciach Eventim ( http://www.eventim.pl ), Ticketpro ( http://www.ticketpro.pl ) oraz eBilet ( http://www.ebilet.pl ).

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizator: Agencja Plej.

Koncerty z cyklu Granie Na Żywo w Hard Rock Cafe sponsoruje Żywiec.

Agencja PLEJ/ Maggie

Tagi: fishbone
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.