Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Acid Drinkers już dziś zagrają w Krakowie!

16 Listopada 2012

Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album "La Part Du Diable".


Po październikowej premierze "La Part Du Diable" przyszedł czas, żeby zaprezentować nowe dzieło w najlepszych z możliwych warunkach, czyli bezpośrednio przed fanami w gorącej klubowej atmosferze. Acid Drinkers od lat potwierdzają swoją wyborną formę sceniczną, a nowy materiał to kolejne pokłady energii, która tylko czeka na uwolnienie i eksplozje przed publicznością! Wszak utwory z nowej płyty to potencjalne "koncertowe killery"- jak zwykli mawiać fani Acids- które z pewnością na stałe wpiszą się w historię grupy. "La Part Du Diable" to 11 bezkompromisowych, szybkich i ciężkich utworów, okraszonych sowicie wysoko procentowym i żrącym kwasem, które przez 50 minut nie dadzą chwili wytchnienia.

"Stęskniliśmy się za albumem zagranym z dodatkową porcją mięsa. Dlatego wracamy do matecznika, potańcówka właśnie dobiega końca!" - komentują muzycy. Acid Drinkers po ponad 20 latach na scenie stali się prawdziwą legendą - ikoną rocka i metalu - absolutnym władcą tej sceny. Najbardziej rozpoznawalny thrash metalowy zespół w Polsce znany z rewelacyjnych płyt takich , jak "Infernal Conection", "Verses Of Steel", czy ostatnia "Fishdick Zwei". Kwasożłopy to prawdziwi mistrzowie sztuki koncertowej - grają z ogromną pasją i energią, od lat gromadzą pod sceną tłumy. Kwasożłopy przyzwyczaili swoich fanów do niezwykle oryginalnych nazw tras koncertowych, w tym wypadku również nie zawiedli!

Koncerty odbywać się będą pod szyldem "The Good, the Bad and the Diable"!

Kraków - 16.11.2012
Klub Lizard King Ul. Św. Tomasza 11a
Otwarcie wejść: 19:00 Start: 20:00

Bilety przedsprzedaż 35zł, w dniu koncertu 40zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami ul Rynek Gł 8 Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1 Metal Shop, ul. Długa 17 Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23 Carton Shop, ul. Floriańska 36 Lizard King ul Sw Tomasza 11a

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Galicja Productions/ Maggie

Tagi: acid drinkers
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.